Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hetfon (dec17) keszitenem a...

Hetfon (dec17) keszitenem a zserbot, gyumolcskenyeret, elallna karacsonyig, vagy sem?

Figyelt kérdés
Varjak inkabb vele par napot?

2018. dec. 16. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Eláll, de szárad. Vagy várj vele, vagy fagyaszd le!
2018. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Mindketto tuleli a fagyasztast?
2018. dec. 16. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Simán! Csak jól csomagold be, nehogy átvegyenek valami szagot, mert arra kényesek. Nekem egyszer mindenem kaporszagú lett.:(
2018. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oke, nagyok koszonom a tippet! 🙏csak hus van a fagyoban, de majd a sutit jol betekerem folpackba! 🎄 kellemes karacsonyi unnepeket! 🤗🎄🎄
2018. dec. 16. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőt el lehet készíteni már.Csomagold dupla folpackba, és semmi baja nem lesz, nem feltétlenül kell lefagyasztani. Sőt, az ízek jobban összeérnek mindkét sütiben.Én is ma sütöm a zserbót.
2018. dec. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eláll karácsonyig, én is ma fogom megsütni a zserbót és a puncs szeletet, jól záródó dobozban hűvös helyen nagyon sokáig eltartható, nem kell hűtőben tárolni. Én a kamrában tartom és még sosem volt semmi baja.
2018. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Zserbót is, gyümölcskenyeret is ma készítem én is, ilyenkor szoktam mindig.

Amúgy nem kell fagyasztani, jól záródó fémdobozba teszed, be a spájzba, semmi baja nem lesz, még finomabb lesz, összeérnek az ízek.

(Szoktam fagyasztani amúgy én is, de akkor, ha már 2-3 héttel előbb megsütöm, mert tudom, hogy nem lesz időm később már ünnepig a munkám miatt. A fagyasztást is jól bírják, tökéletes lesz az állaga utána is.)

2018. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy szárad meg!


Mindet MOST kellene elkészíteni és fóliába csomagolva legalább egy hétig tárolni, hogy optimális legyen az íze, addig ugyanis összeérnek és kategóriákkal jobbak, mint a frissen készített.

2018. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a sok valaszt, kellemes unnepeket minden ma sutit suto tarsamnak! 🎄😇
2018. dec. 17. 10:41
 10/10 anonim válasza:
91%
Ne siesd el, mert úgysem fogod megállni, hogy ne edd meg!
2018. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!