Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Túrót érdemes fagyasztani?

Túrót érdemes fagyasztani?

Figyelt kérdés
Megmaradt pár csomag túró az ünnepekről. Arra gondoltam, hogy lefagyasztom, de még sosem próbáltam. Érdemes fagyasztani? Mennyire használható felengedés után?
2018. dec. 26. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lefagyaszthatod, felengedés után viszont pár napon belül meg kell enni.
2018. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkora adagokban fagyaszd el, amit egyszerre elfogyasztasz. Ha netán több kell, akkor több csomagot elövenni nem gond, viszont ha felolvadt, akkor egy-két napig fogyasztható csak.
2018. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Lefagyaszthatod, de nekem nem ízlett utána, mert száraz lett kiengedés után, mint a kutyakaka.

Talán ha egy kis tejfölt hozzákeversz, akkor az segít rajta.

Mondjuk én a rizst sem szeretem fagyasztás után, nekem az is száraz, de azt megoldom, hogy egy kevés vízzel átpárolom, de a túróra még nem tudtam kitalálni semmit.

2018. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon hasznosak voltak. Már teszem is a fagyasztóba. Ha nem lesz tökéletes, majd feljavítom tejföllel, vagy lesz belőle túrógombóc. Elég rövid a lejárati határideje és pillanatnyiag nincs kedvem túrót túróval enni.

Köszönöm :)

2018. dec. 26. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Kevesebbet kellett volna venni. Vagy ajandekozd el.
2018. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!