Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivan velem? Normális vagyok?...

Mivan velem? Normális vagyok? Ha van pénzem mindig elcseszem kajálásokra.

Figyelt kérdés
Mindig beugrok mekibe, pizzériába, vagy éppen a boltba veszek valami.

2018. dec. 28. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem vagy az.
2018. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

Otthon mindig van mit enned?

A szüleid mennyire tudnak spórolni?

-

Egyél mindig otthon, otthonról vigyél ennivalót. Ha a szüleid nem főznek, ülj le velük, beszéljétek meg, hogy főzzetek.

Ha kapsz pénzt, tedd bele egy borítékba. Csak annyi pénzt vigyél magaddal, amennyit tudod hogy el kell költs. Húzd meg a határokat, a barátaiddal szemben is, mondd nekik, hogy most le vagy égve és nem akarsz költeni.

-

Nálunk anyám nem főzött, én meg csesztem el a pénzt minden nap mert otthon nem volt mit enni. Aztán amikor neki kellett több pénz, leültünk, megbeszéltük, azóta főz én meg nem viszek magammal készpénzt, csak ha tényleg venni akarok valamit.

2018. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Olyankor éhes is vagy vagy csak pótcselekvés?Ha a mekis kajától meg a pizzától várod a jóllakást,akkor ne csodálkozz!Egyél egy menüt egy étteremben!Leves,főétel,desszert.Ha meg csak élvezetből csinálod,az még mindig jobb,mintha valami káros szenvedélyed lenne.
2018. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld tudatosan lekorlátozni a pizza és mekis ételeket. Fiatalabb koromban épp ilyen voltam msint te. De idővel azon kaptam magam, hogy míg a baráti társaságom tök jó dolgokat vesznek az összegyűjtött pénzükön, addig én azt mind megettem. Ezért elhatároztam, hogy heti egy alkalom lehet egy ilyen nap. Később már magától csökkent. Vagy a pénzed alapján számold ki, hogy havonta mennyit költenél ilyen ételekre. Havi egyszer nekünk is van egy puzzázós napunk, pedig gyerekek is vannak, bár én itthon sütök, de az sem baj, ha rendeled.
2018. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezer bocsi :pizzázós
2018. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak úgy jön hogy ennék mekibe (persze csak ha van nálam éppen pénz)
2018. dec. 29. 12:36
 7/7 anonim válasza:
Csak ne memj be, ennyi önuralmad csak van.
2021. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!