Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti csomagoltok a parotoknak/fe...

Ti csomagoltok a parotoknak/ferjeteknek ebedet? Mit szoktatok?

Figyelt kérdés
Januartol itthon vagyok es szeretnem rendszeriseteni, hogy ferjemnek ebedet csomagolok az irodaba, ehhez gyujtuk "elviheto" ebedotleteket.
2019. jan. 6. 13:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
31%
Próbálj olyat, ami nem fog kifolyni, úgyhogy leves, főzelék kerülendő. Azonkívül bármi, amit szeret enni.
2019. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem csomagoltam, mindketten megoldottuk saját magunknak

Soha nem értettem miért kellene a páromnak kaját csomagolni mintha a gyerekem lenne vagy a cselédje lennék .

2019. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
54%

#2


Remélem ezt akkor is így gondolod mikor "közös program" van és szépen fizeted a saját részed 100%-ban.


Jöhet a lepontozás, Népbíróság :)

2019. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
#3 pont így van nalam . Nekem nem kell hogy bárki is fizesse a programom sőt nem is várom el egyenesen utalaom ha a férfi helyettem akar fizetni mert az számomra megalázó lealacsonyító. Szeretem fizetni a saját részem. Ram egy férfi se fog köpködni hogy “jajj mennyit költött rám” . Nalam alap hogy közös programokon mindeki fizeti a saját részét. Nem a párom gyereke vagyok hogy el lásson , fizesse bármimet is .
2019. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Persze persze.
2019. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Persze vagy nem persze nalam ez így van. Aki ismer ezt tudja is. Nem fogok senkit győzködni ,hogy én ilyen vagyok nem érdekel ki hisze ezt el.
2019. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Én házasságban élek és csomagolok a férjemnek.

És nem azért mert a "cselédje" vagyok, hanem ha ő csomagol magának az nem olyan gusztusos, nekem meg 5 perc és nem esik le a gyűrű az ujjamról.

Én nem szendvicseket rakok ebédre, hanem egy jól záródó műanyagban bármit el tud vinni, ezért főtt ételeket teszek.

Mivel hétvégén is dolgozik, ma rántott csirkemájat vitt petrezselymes krumplival és csemege uborkával. Tegnap sonkás tésztát, sajttal, tejföllel. Holnap paradicsomos káposzta lesz fasírttal, mert nagyon szereti.

(Én meg szeretem a virágokat, apró meglepetéseket, kedveskedéseket, amiket csak úgy, alkalomtól függetlenül kapok tőle.:)

2019. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
#6: az jó, mert az égvilágon senki nem hiszi el.
2019. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!

Bármit csomagolhatsz, ha úgy tudod csomagolni, hogy ne legyen minden maszatos.

Amit nem csomagolnék, azok a nagyon "illatos" kaják, hogy amikor melegíti, ne legyen mondjuk fokhagyma, vagy főtt tojás szagú az egész iroda.

Meg azok is kimaradnak, amiket nem lehet szépen enni, pl. körömpörkölt.

Ilyen szempontból gondold át és ha megvalósítod, meglátod, hogy milyen sokat fogtok spórolni!

2019. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is csomagolok. Ma disznótoros volt az ebéd, ebből lesz a férjemnek holnapra is csomagolva.
2019. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!