Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ételfutár rossz néven veszi,...

Ételfutár rossz néven veszi, ha nem adok borravalót?

Figyelt kérdés
Nincs semmi készpénzem, kártyával fizettem ki a netpincéren és ott nem lehet többet utalni, mint amennyibe kerül. Számolnak ezzel az eshetőséggel vagy lebunkóznak? Mindig szoktam adni, mert szerintem illik.
2019. jan. 7. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Mondd neki, hogy bocsi nincs apróm, de legközelebb lesz, aztán gyors fuss be és vágd be az ajtót.
2019. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy veszi rossz néven, örül neki, ha nem kap borravalót,és nem kell cipenie azt a sok aprópénzt.
2019. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Én voltam úgy, hogy sajnos semmi apróm nem volt, jött a futár nagy vigyorral, illedelmesen koszont, megkoszontem neki, távozáskor egy sértődött "kösz, heló"-t kaptam. Szerintem azért számítanak rá, hogy kapnak
2019. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Rossz neven veszi, igen. Többnyire az a bevételük, nincs rendes fizetésük. A pincéréknél is így volt, legalábbis amikor én vendeglatoztam. 4 órás minimálbérre voltunk bejelentve, azt is kaptuk, plusz a jatt volt a miénk.
2019. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, de volt itthon mikulás csokim. Mikulás előtt voltunk így azt adtam neki.
2019. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Többnyire igen. De ha épp nincs nálad apró, akkor ez van. Attól még enni muszáj, plusz azért máshol biztos kap. Legfeljebb ha ő jön legközelebb is, kicsit adhatsz többet attól, mint amennyit szoktál.
2019. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%

Ha a harmadikon laksz, akkor meg főleg.. :D

Amúgy ne aggódj emiatt..

Ha amúgy is sokszor szállít ki neked, és szoktál borravalót adni, ha egy alkalommal nem adsz, biztos megérti.

2019. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!