Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc csokimárkátok...

Melyik a kedvenc csokimárkátok és havonta mennyit vesztek belőle?

Figyelt kérdés
Sokan írjatok, kíváncsi vagyok. Nekem a Milka nem ízlik. A tejcsokikat nem nagyon szeretem. Inkább a sötétebb csokikat. Kóstoltam egyszer Boci csokit, na az elég finom volt. Sajnos nálunk nem lehet kapni. -Szlovákia.

2019. jan. 9. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az abszolút kedvencem a Ferrero Rocher, de azt csak alkalmakra vesszük: születésnap, karácsony, stb. A Rafaellot is szeretjük, de nem annyira, mint ezt.

A Lidl-ben kapható kagyló alakú belga csokit is szeretem, de nagyon ritkán vesszük.

A Merciért én nem vagyok annyira oda, de néha kapunk ajándékba, abból a kávés a kedvencem, a simát is szeretem, a többi nem igazán érdekel belőle.

"Hétköznapokon" általában a mogyorós Fin Carrét vagy a Milkát (sima, mogyorós, nugátkrémes, epres vagy csokikrémes, egy időben szerettük a kekszeset is) vesszük. Mivel eléggé szeretem a csokit, általában van itthon egy-egy tábla, de mivel csak egy-egy szeletet eszem belőle (és azt sem minden nap), így egy tábla hetekig elég.

2019. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Étcsokikat nem igazán szeretem de a lidlnek van nagyon finom. a JD Gross málnás és a pisztáciás nagykedvencem.


Milkát imádom, de mostanában fehér kinder buenot szoktam venni. Pár hónapig van egy-egy nagy kedvencem utána váltok ahogy ráunok :D

2019. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Raffaelloból, toffifiből, kinder buenóból mármennyit meg tudnék enni.
2019. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Én viszonylag kevés csokit eszek, inkább az egyéb édességeket szeretem. Nekem az abszolút csúcs a dobozos Lindt Lindor vegyes. Létezik belőle egy-egy fajta is, de én a vegyeset szeretem, mert nem tudok választani. Van benne fehér, tej, fekete és mogyorós. Nem vegyesből létezik tej és fekete is. Elég drága, de mivel keveset eszek... :-)
2019. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ferrero, mindegyik terméket szeretem belőle.
2019. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ukrajnából szoktam kapni ABK márkájút. Kegyetlenül finom, szerintem kenterbe veri bármelyik itthon népszerű csokoládét.
2019. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a trüffelkrémes, pralinés csokikat szeretem a legjobban.


Néha Ritter Sport csokikat veszek, valamint a Lidl-s J.D. Gross valóban finom, főleg a málnás étcsokijuk. Ezeket összességében gyakrabban veszem a többihez képest.


Az abszolút kedvencem az a belga kagylós praliné bonbon, amelyiknek kék-fehér csomagolása van... Egyszerűen imádom! Vannak belőle mindenféle olcsóbb koppintások, de egyik sem olyan finom szerintem, mint az eredeti. Ebből ritkábban vehetek sajnos, bár azért nem várok vele alkalomig, ha épp úgy vagyok vele, hogy most belefér és nagyon megkívánom. :)


Nem eszem sok csokit, pedig szeretem, de havonta 1-2 alkalomnál többször nem igen veszek, akkor viszont bármilyet, amilyet épp megkívánok.

2019. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Metionin ***** válasza:
100%
Márka annyira nem izgat, szeretem a mogyorós-mazsolás csokikat és az étcsokikat meg az oreós milkát. Magát az oreót is, bár az nem csoki. Illetve ha már amblokk édesség, a Raffaello a kedvencem, de azt 2-3 évente kapok csak, magamnak nem veszem meg. Csokit úgy 2 havonta veszek egy táblát.
2019. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én minden édességet szeretek, így minden csokit is. :DD A kedvencem az étcsoki, meg az After Eight. Valamilyen csoki szinte mindig van itthon (sajnos vigyáznom kéne vele, mert rengeteget meg tudok enni), de After Eight-et magamnak sosem veszek, csak ha kapok, akkor jutok hozzá. (Ja és a Mercit is nagyon szeretem.)
2019. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Túró Rudi, knoppers, sport szelet, after eight. A túró Rudi tudom nem a klasszikus csoki, de inkább azt eszem, általában hétvégente. A többit ünnepek alkalmával... És hát minden nap egy ünnep😅
2019. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!