Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Készíthetek melegszendvicset...

Készíthetek melegszendvicset mikróban vaj nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs itthon semmilyen zsiradék, így nem tudom megkenni a kenyeret a feltétek rápakolása előtt. Jó lesz így is vagy nagyon kiszárad a kenyér?

2019. jan. 18. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketchup, sűrített paradicsom, mustár, esetleg tejföl sincs? Ezek is tök jók "alapnak".
2019. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütőbe tedd. Én is vaj nélkül szoktam enni: kenyér, reszelt sajt, sonka, reszelt sajt, és a tetejére ráütök egy tojást.
2019. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Én pizzát is csináltam már mikróba pizzakrém nélkül. Furi volt de meg lehetett enni.

A melegszendvics mikróban fura lenne nekem, de alapból nem sokban különbözik a vajas/vaj nélküli változat.

2019. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

tedd be fél perce hamrad fokozaton

a kenyér megpuhul nem kiszárad először

2019. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
A mikróban csak meleg lesz, de nem szendvics, ám nem a vaj hiánya miatt. Ha csak egy alap készülékről van szó, nincs benne pizza készítő, grillező funkció, akkor csak egy felpuhult kenyér lesz (a benne lévő víz miatt).
2019. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát mikróban semmiképpen sem lesz jó.
2019. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is sütöbd csináld, sokkal jobb lesz .
2019. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem fontos hozzá a vaj, én mindig vaj nélkül csinálom (melegszendvics sütőben), és mindig jól sikerül, nem száraz (és a sütőbe sem ragad bele).
2019. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó lesz így is.

Mi a barátommal szoktunk csinálni a mikróban melegszendvicset, meg pizzát is. Nekik ilyen kis egyszerű mikrójuk van, nincs rajta grillező funkció sem, mégis isteni finom lesz a melegszendvics meg a pizza is.

2019. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó lesz, mikróban, a füled nem fog leesni.

Nekem a melegszendvics akkor jó, ha a tésztája (kenyér, bagette stb.) ropogós, nem ázott veréb.

Azt meg nem lehet elérni mikrózással.

2019. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!