Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A dolche gusto kávékapszulákbó...

A dolche gusto kávékapszulákból csak azonnal oldódó van? Valódi kávés nincs?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A kapszulában nem instant kávé van, hanem őrölt.
2019. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Az azonnal oldódó (instant) kávé is valódi kávé!

2. A kapszulákban nem instant kávé van, hanem darált.

2019. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nescafé, dolche gusto kapszulában sajnos nem darált kávé van, hanem instant (kibontottam).Létezik ebből darált is?
2019. jan. 22. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban vannak köztük instantok.

Amelyikben egy fajta kapszula van és az nem tejes, akkor az őrölt kávés tuti (espresso, lungo, ristretto, barista, americano, stb.)

De rájuk van írva, ha az összetevőknél nézed.

2019. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán nem értem, mi ezzel a problémád? Az instant meg a darált ugyanolyan kávé, csak az egyik gyorsabban elkészül!
2019. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak néhány tejes italféleséghez van azonnal oldódó kávét tartalmazó kapszula rész, a cortado és a cafe au lait biztosan ilyen. De a cappuccino például már őrölt kávéval van és az összes espresso féleség meg hosszú kávé is mind őrölt.
2019. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A jacobs kapszulában tuti őrölt kávé van. (Dolce gusto) azóta, hogy rájöttem, csak ilyet veszek.
2019. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!