Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek suliba tízóraira?

Mit vigyek suliba tízóraira?

Figyelt kérdés

Már eléggé unom a kifli/kenyér + sonka/szalámi kombót. Gondoltam salátára, holnapra jégsaláta, kígyóuborka, piros paprika, kukorica mixre, de eléggé olyan semmilyen, nem lakató. Ha főtt tojást készítenék hozzá, az illene? Egyébként is bírná a tojás hűtés nélkül kb. 4 órán át?

Tanácstalan vagyok. Ha vannak ötleteitek, szívesen várom. Viszont annyi, hogy eléggé válogatós vagyok, az édeset, vagy paradicsomosat nem eszem.

16/L



2019. jan. 21. 19:58
 1/8 anonim válasza:
89%

Látom az èdeset nem szereted,de azèrt megosztom ezt a joghurtos ötletemet hátha.Èn imádom.

Este joghurtot össze keverek zabpehellyel,cukorral/mèzzel ízesítem,majd egy kis üvegbe rakok fagyasztott megyet/málnát(amit kicsit előtte megolvasztottam hogy ne legyen olyan fagyos) öntöm rá ezt a joghurtos keverèket.(Lehet jobban is rètegezni)

Hűtőbe berakom,majd reggel viszem a suliba. :)

2019. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem eszek édeset, de köszi 😄
2019. jan. 21. 20:20
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%
A salit a szedvicsbe is beletöltheted.
2019. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt is csináltam egy időben
2019. jan. 21. 20:41
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
tojás tekercs?
2019. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kibírja a tojás, de van kis hűtőtáska/zavskó +1 jégakku ;)

De pl rizskrokett, burgonyakrokett, lencsefasírt, gombafasírt, falafel, mini fasírtok, rántott párizsi, rántotthús, tócsni/röszti, halfasírt, tojástekercs, párizsi bundás csirke, tempurás zöldségek mind ehetőek hidegen salátához... de pl pár szelet tortillacsipszet is ehetsz hozzá vagy tortillachipsz humusszal

Vagy instant zabkását is vihetsz, a mülleres hideg vízben is oldódik és nem olyan drága, mint az egyadagosok- ehhez pl banánt és mogyoróvajat, fajéjas almát, áfonyát, fahéjas szilvát, mirelit vagy friss gyümölcsöket, kakaóport, mézet, csokit lehet dobálni.

Szendvicsek: pl croisant-ba, bagelbe, is lehet csinálni, vagy miniszendvicskék rizskenyérből, különböző búzakenyerekből, több különböző egy nap, akkor nem uncsi

Szendvicsbe: tojáskrém, körözött, sült máj (szárnyasok inkább), töpörtyűkrém, humusz, nutella, mandulakrém, spekulatius krém, mogyoróvaj, mandulavaj, lengyel tojás.

Saláták: zöldsaláta, majonézes saláták: pl. tésztasaláta, tonhalas saláta, krumpli saláta, hússalátatojássaláta, egyéb saláták: lencsesaláta, paradicsom saláta, svéd gombasaláta

Muffinok édes és sós verziókban.

2019. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Banánt. Finom és laktató.
2019. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2019. jan. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!