Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok reggelizni?

Ti mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt vettem észre, hogy nem eszem elég "változatosan" tehát csak pár kaja van amit reggelente eszem, és azt szeretném hogy változatosabb legyen a reggeli étrendem. Tehát tudnátok ötleteket mondani / ti mit esztek.

2019. febr. 2. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tükörtojás, vagy virsli, vagy rántotta, vagy zabkása, vagy bundáskenyér, vagy szendvics, vagy pirítós, plusz kávé.
2019. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Toast kenyérből melegszendvics, kolbász tojással kenyérrel zöldséggel, tojás rántotta, tükör tojás, zöld fűszeres bagett virslivel és zöldséggel, néha néha pizza lapot veszek, és azt készítem el reggelre.
2019. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tejeskávét. Sajna csak később eszem, amivel tisztában vagyok, hogy nem jó. Reggel nem tudok enni.
2019. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
4-6 dupla cukorral tejjel, hozzá jó fél doboz cigi. Enni, legtöbbször csak úgy 15 óra után eszek és éjfél körül egy kiadós vacsi.
2019. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A standard a tea+ tejes kávé. Ez mindig a napindító.

Ha éhes vagyok akkor eszek szilárdat reggelire. Szendicset sok zöldséggel körberakom pl répa hasáb, kaliforniai paprika szeletek, kigyó uborka szeletek, lila hagyma karika... stb. Sok zöldséget szeretek enni. Feltétnek: pulled pork, körözött, cottage cheese, krémsajt, felvágott, zöldségpástétomok.

Vagy görög joghurt alapra gyümölcsök, gabonapelyhek pl zabpehely vagy magvakkal összekeverni.


Régebben még villás reggeliztem, akkor rojásrántotta volt, vagy omlett, tojás tekercs, virsli, mellé sült zöldségekkel (répa, káposzta, hagyma, kukorica... stb)

2019. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén Hagymás-szalonnás vagy kolbászos rántotta.

Hétköznap általában hideget eszem, rozskenyér, prágai sonka, főtt tojás, sajt, sok zöldség, uborka, retek, paprika, póréhagyma, szárzeller, vaj, tea.

Sós kifli, vaj, sajt, tejes kávé.

2019. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
pogácsa, melegszendvics vagy az előző napi ebéd maradéka
2019. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kedvencem: zabkásába reszelt almát keverek és megszórom fahéjjal. Nagyon finom és egészséges is.
2019. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel: semmit és/vagy 150ml tej, 75g sárga csomagolású kávé, 8-11g cukor


Délelőtt, amit nevezhetünk reggelinek:

Túró + joghurt + pici cukor + banán

Turmix vagy smoothie a kedvenc gyümölcsökből

Répalé

Reszelt répa, 1 szelet kenyér, vajkrém, néha főtt tojással

Főtt tojás

Rántotta (simán / hagymával / szalonnával / sonkával és fokhagymával )

Rizst üresben vagy elkeverek benne egy tojást

2019. febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!