Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Veganok hogyan tegyek ez ellen?

Veganok hogyan tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok vegetáriánus és már regota szeretnék vegán lenni de valahogy mindig ,,elrontom"

Pedig ez sokat segítene a falás rohamok ellen is.

Sokszor olyan termékekkel rontom el, amikkel csak utána jövök rá hoy nem vegán miután megettem...

Sajnos vegán termékeket nem nagyon vehetek...( hosszú történet)


2019. febr. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerüen oda kell figyelni, egy idö múlva már nem fogsz mellényúlni.

De nem igazán tudom, konkrétan mikre gondolsz, pár példa jó lenne.

2019. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ne ugy fogd fel hogy elrontottad, hanem hogy próbálkozol. Én nem vagyok jelenleg vegán, csak vegetáriánus, de ha végleg át szeretnél állni kezd lépésenként, pl reggelibe ne legyen semmi, helyettsesítsd figyelj oda. Gondolom receptek vannak, de ha becsúszik valami amit nem tudtál az egyáltalán nem baj.


Nem tudom mi az oka annak hogy nem vehetsz, de ha az ára akkor próbálkozz otthon tejet készíteni. Én próbáltam, macerás, de viszonylag finom... Kókusztej recept egy csomó van nem nagy dolog, csak ki kell tapasztalni.


jaa és szerintem ez jól jöhet, ha az ár a probléma, van vegán tejszínhab, és tejszín is, ami nem alpro meg joya,sajnos nem tudom fejből melyik márka, de ha érdekel elmegyek a boltba ahol láttam és megnézem:)

2019. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

3-as: ami van itthon rizstejszín, az The Bridge márkájú, a kókusztejszín pedig Del Coco.

[link]


"Sajnos vegán termékeket nem nagyon vehetek...(hosszú történet)"

Nyugodtan leírhatod, itt sokan vannak olyanok, akik ráérnek. Most épp én is (de 5 perc múlva már nem fogok)!

2019. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szánj rá több időt, és legyél körültekintőbb.

Olvass el mindent ami a termékekre van írva. Vagy ha erre nincs időd, olyanokat vegyél, amivel nem lőhetsz mellé.

Gondolok itt a gyümölcsökre, zöldségekre és magokra(dió, mogyoró, tökmag, szotyi) ezeket(ha csak nem vagy allergiás vagy valami) vegánként szerintem nyugodtan falhatod és biztos nem eszel olyat, amit “nem szabad”.

2019. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!