Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy rendeljek egy olyan...

Hogy rendeljek egy olyan helyre, aminek nincs cìme?

Figyelt kérdés
Diktáljam be a google maps kordinátát vagy mi?
2019. febr. 14. 19:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy kaját
2019. febr. 14. 19:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb futár nem visz ki olyan helyre aminek nincs konkrét címe.
2019. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Rendeld a legközelebbi helyre ahová odatalál és ott várd meg.
2019. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

De utálom az ilyen nemlétező megfoghatatlan "címeket".


Egy tűzoltó

2019. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kihalt, eldugott, megközelíthetetlen hely, akkor sehogy, illetve ahogy előttem írták, az utolsó civilizált helyre rendeld!

Nekünk is csak hrsz. van a nyaralón, de ezt el is mondtam a rendelést felvevőnek, hogy "a piros óvodánál balra, a zöld trafó házzal szembeni utca, harmadik ház"

Felvették a rendelést és utána már nem volt probléma.

2019. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
4es vagyok, lepontozhattok, de elhihetitek hogy szar amikor többször kell címpontosítást kérni és fogy az idő.
2019. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit sem írtál, hogy mégis hová rendelnél kaját? Erdőbe? Előttem már leírták, menj a legközelebbi helyre (posta, kocsma, óvoda, iskola, önkormányzati hivatal, stb.), nézd meg a címet és menj oda, mire kb. odaér. Google maps koordinátát biztos, hogy nem fogadnak el, nem szaroznak vele. Legegyszerűbb: legközelebbi nyilvános hely címe, amit előzőleg megnézel, pl. Kossuth utca 14., Postahivatal,plusz a neved és telefonszámod. :)
2019. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is olyan helyen lakunk, ahol utcanév sincs, hiába vagyunk főút mellett, nem tudnak minket megtalálni. Sokszor próbáltunk már intézkedni ezügyben, főleg, hogy még a házszámunk is megegyezik a szomszédaink házszámával. De semmi, nem tesznek ezügyben semmit, ha mentőt vagy tűzoltót kéne ide hívni, bizony előbb halnánk meg, mint hogy kiérnének. Pedig megyeszékhely szélén lakunk, szóval még csak nem is valami kietlen helyen.


Na, de a lényeg. Mi elmagyarázzuk előre a futárnak, hogy írjon be egy távoli címet, de félúton majd álljon meg, keressen egy ilyen házat, kint leszünk az út szélén stb. Így páran kihozzák, de a legtöbb étterem megmondja, hogy bocs, de nem.

2019. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is gondolkodtam ilyenen, mert itt nálunk kisváros szélén is van olyan hely ahol a város szélén letér kis földút a vidéki telkekhez, de teljes értékű kis lakásként ott élnek emberek. egyértelmű, legközelebbi valós címhez közelítést kell megadni. pl. esetemben, azt tudnám elképzelni hivatalos utca végén, a vasúti átjáró előtt letérve....de érthető okokból sokan nem mennek bele csalingázásba
2019. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

sehogy nem visznek ki oda semmit ha nincs pontos cimme.

ez az új épitésü házaknál szokott előfordulni.se utca se ház szám

2019. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!