Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukorfüggőség. Hogy szokhatok...

Cukorfüggőség. Hogy szokhatok le róla?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom magam megfékezni ilyen téren. Tudom, hogy nem jó, csomót olvastam utána, de nem tudom megállni, hogy ne egyek, vagy egyátalán mértéket tartani. (itt a 2 kocka csoki/ 1 tk nutella a mérték kb)


Mit tudtok ajánlni, hogy könnyebb legyen kibírni ezeket a helyzeteket? Gyümölcsöt ha eszem, az sem elégíti ki "vágyaim".


Nem akarok beteg lenni!



2019. febr. 18. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy főleg mióta anorexiából kigyógyulva "normális mennyiségű" ételt eszem, azóta van ez.
2019. febr. 18. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Akarat és önfegyelem kérdése az egész! Cigiről, szeszről és drogról is már sokan leszoktak.
2019. febr. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magas fehérje és zsírtartalmú étrend, sok szója

Nem fogod kivánni az édeset

2019. febr. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ördögi kör, mert minél több cukrot viszel be a szervezetedbe, annál jobban fogod kívánni legközelebb.

Most nem beszélek az önfegyelemről, mert elmondták előttem, meg te is tudod.

Próbáld meg, hogy jó minőségű diabetikus csokoládékat veszel, ezzel becsapod a tested, mert nem viszel be cukrot, de az illúzió megmarad. Aztán szép lassan hozzászoksz, hogy nem tömöd magad hozzáadott cukorral és elég lesz csak a gyümölcs is.

2019. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!