Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Extra finnyás férfival mit...

Extra finnyás férfival mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ha nem főzök, akkor az a baj, mert szerinte a menü drága. Viszont ha főzök, akkor valamit biztos talál benne, ami nem tetszik neki és otthagyja mindenestül a kaját amivel fáradtam. A sült csirkecombot krumplipürével, palacsintát és milánói makarónit hajlandó teljes egészében megenni. Ja és a pizzákat, de abból se az otthonit.

Én már unom ezt a pár kaját....


2019. márc. 20. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Főzz, amit szeretnél, aztán majd eszik, amit talál :D
2019. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Másban is ilyen gyermekded a viselkedése? Tudod, 3-12 évesek állnak így a kajáláshoz.
2019. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nehéz dolgod lesz, ismerek ilyet. Sohasem fog változni, ez táplálkozási zavar, megkeseríti majd az életed.
2019. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Es eddog a fiamat (11 éves) tartottam gáznak hogy alig eszik meg pár ételt :-D


En biztos nem főznék neki akkor azt egyen amit akar

2019. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor főzzön magának.
2019. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem sütni-főzni, barátom miatt utáltam meg szinte. Az édesanyja szakácsnő és mindig erre hivatkozott egy időben, hogy ő így meg így csinálja. Én mondtam neki, hogy most jöjjek azzal, apám mennyire jól vezetett és tájékozódott még a világvégén is? Persze lett sértődés. Érdekes, mert a legfinnyásabb rokonom is megdicsérte az ételeimet.

Hát ez van.

Most már csak azt csinálom, hogy vannak biztos ételek, amikre biztosan nem szól be, aztán azok vannak menün. De már egyre kevésbé, legutóbb közölte, hogy ő eszik bent inkább a munkatársaival. Felőlem. :D


Főzz magadnak és kész. Mást nem tudsz tenni.

2019. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy vagy menü vagy amit főztél vagy az éhalál.

32/f

2019. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
60%

Azt próbálnám megfejteni, hogy miért ilyen az ízlése? Nem lehet pl, hogy túl intenzíven érez ízeket? Emiatt pedig képtelen megenni sokfajta ételt? (igen, komolyan van ilyen)


Egyébként meg főzz amit szeretnél, fogyaszd jó étvággyal, abból pedig ne csinálj problémát ha valami nem ízlik neki.

2019. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
nem fog változni, apám is ilyen, anyám inkább elment dolgozni, hogy napközben ne kelljen főzni így azt eszik a fater amit akar :D
2019. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Te nem dolgozol? Vagy miért is kell kiszolgálni az urat?

Főzzön magának.

2019. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!