Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés

Extra finnyás férfival mit lehet tenni?

Ha nem főzök, akkor az a baj, mert szerinte a menü drága. Viszont ha főzök, akkor valamit biztos talál benne, ami nem tetszik neki és otthagyja mindenestül a kaját amivel fáradtam. A sült csirkecombot krumplipürével, palacsintát és milánói makarónit hajlandó teljes egészében megenni. Ja és a pizzákat, de abból se az otthonit.

Én már unom ezt a pár kaját....

márc. 20. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Főzz, amit szeretnél, aztán majd eszik, amit talál :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont márc. 20. 19:03 Privát üzenet
Másban is ilyen gyermekded a viselkedése? Tudod, 3-12 évesek állnak így a kajáláshoz.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont márc. 20. 19:13 Privát üzenet
Nehéz dolgod lesz, ismerek ilyet. Sohasem fog változni, ez táplálkozási zavar, megkeseríti majd az életed.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont márc. 20. 19:15 Privát üzenet

Es eddog a fiamat (11 éves) tartottam gáznak hogy alig eszik meg pár ételt :-D

En biztos nem főznék neki akkor azt egyen amit akar

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont márc. 20. 19:18 Privát üzenet
ókori fényképész nevű felhasználó válasza:

Akkor főzzön magának.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont márc. 20. 19:26 Privát üzenet

Én szerettem sütni-főzni, barátom miatt utáltam meg szinte. Az édesanyja szakácsnő és mindig erre hivatkozott egy időben, hogy ő így meg így csinálja. Én mondtam neki, hogy most jöjjek azzal, apám mennyire jól vezetett és tájékozódott még a világvégén is? Persze lett sértődés. Érdekes, mert a legfinnyásabb rokonom is megdicsérte az ételeimet.

Hát ez van.

Most már csak azt csinálom, hogy vannak biztos ételek, amikre biztosan nem szól be, aztán azok vannak menün. De már egyre kevésbé, legutóbb közölte, hogy ő eszik bent inkább a munkatársaival. Felőlem. :D

Főzz magadnak és kész. Mást nem tudsz tenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont márc. 20. 19:28 Privát üzenet

Megmondod, hogy vagy menü vagy amit főztél vagy az éhalál.

32/f

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont márc. 20. 19:35 Privát üzenet

Azt próbálnám megfejteni, hogy miért ilyen az ízlése? Nem lehet pl, hogy túl intenzíven érez ízeket? Emiatt pedig képtelen megenni sokfajta ételt? (igen, komolyan van ilyen)

Egyébként meg főzz amit szeretnél, fogyaszd jó étvággyal, abból pedig ne csinálj problémát ha valami nem ízlik neki.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont márc. 20. 19:41 Privát üzenet
nem fog változni, apám is ilyen, anyám inkább elment dolgozni, hogy napközben ne kelljen főzni így azt eszik a fater amit akar :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont márc. 20. 19:47 Privát üzenet

Te nem dolgozol? Vagy miért is kell kiszolgálni az urat?

Főzzön magának.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont márc. 20. 20:04 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gáz, ha 22 évesen összejönnék egy 35 éves férfival?
Hogy lett nemi betegségem ha csak 1 férfival volt nemi életem és neki is csak velem?
Járnál segédmunkás férfival, vagy zsigerből lenézed az ilyen férfiakat és szóba se állsz velük?
24-28 éves hölgyek, maximum hány éves férfival kezdenétek komolyabb párkapcsolatba? És nem komolyba?
Mit szólnál, ha a férfival akivel ismerkedsz kiderülne, hogy mentális problémák miatt a hétköznapi életben ápolásra szorulna és ez egyáltalán nem lenne felnő ameddig el nem juttok a bizalmi részhez?
Nök, belemennetek egy kapcsolatba hazas ferfival, aki azt mondja, mar evek ota a kanapen alszik, es egy fedel alatt kenyszerül elni a felesegevel a ket gyerek miatt, de semmi nincs köztük?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!