Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 2 és fél napig elöl hagyott...

2 és fél napig elöl hagyott csokis pudingtól-aminek valami tejszínféle volt a tetején -mi bajom lesz? Hasmenés, hányás? Egyéb vonatkozásban? Szalmonellához hasonlót nem kapok tőle vagy egyebet?

Figyelt kérdés
Véletlen megettem sorozat nézés közben,mire leesett,hogy véletlen 2,5 napig elöl maradt.Már azon a tejszínféleségen érződött,hogy nem jó pedig.Az állagán meg kicsit az ízén.Ne kérdezzétek hogy ettem meg,le vagyok lassulva,mert 3 napja 5 órát aludtam,2 napja 4 órát,és tegnap éjszaka semmit,mert végig buszon utaztam nagyon messziről Magyarországra,több,mint 20 órát.Mi bajom lesz,és mit tehetnék,hogy a nagy rosszullétet elkerüljem?Előre is köszönöm a választ!
2019. márc. 24. 21:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval késő volt,amire leesett,hogy 2 és fél napug maradt elöl,nem 1 és fél napig.
2019. márc. 24. 21:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz,ha ki akar jönni ki fog. Az “elöl hagyott” azt jeleni,hogy nem volt hűtve?
2019. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet töle hasmenesed, ki is hànyhatod. Ha nem tetszik a gyomrodnak, valamilyen mòdon kijon..ha nem, szerencsed volt. Vagy gyomorrontàs rosszabb esetben.
2019. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Sok vizet igyál vegyél be pár széntablettát .
2019. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Én ismerlek téged.
2019. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalmonellád nem lesz, az nem úgy termelődik az ételben, ha elől hagyják, ez nem úgy működik. Ha rossz volt és nem bírja a gyomrod, akkor kijön ott, ahol a legrövidebb az út, vagyis vagy felül vagy alul. De ha szerencséd van, akkor max egy picit megsavanyodott és semmi bajod nem lesz
2019. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5:Nem hiszem.Vagy te is jöttél velünk Spanyolországba?:) Annyira jó volt,megyek nyáron is. <3 <3 Egyébként köszi a válaszokat!:*
2019. márc. 25. 12:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lett semmi bajom.😊
2019. márc. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!