Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A meggyet vagy a cseresznyét...

A meggyet vagy a cseresznyét "szeretik" jobban a kukacok? Előfordulhat hogy a befőttben is kukacos a meggy/cseresznye? Megennéd?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kukacos szilvabefőttet már vettem. 2 különböző fajtát. Az egyik full kukacos volt, a másiknak kb a 2/3 része. Szóval simán lehet meggyben is...
2010. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a cseresznyében szoktak lenni, mert az édesebb, de találtam már meggyben is. Régen mindig úgy ettem, hogy szétnyitottam, de aztán rájöttem, hogy túlságosan is szeretem, szóval ma már nem nézem meg, kül. nem ennék soha.. ( mert a 90 %-ában van, és ha látom benne, nem eszem meg ) :)
2010. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A meggyet is a cseresznye légy támadja meg, csak a behurcolt amerikai cseresznye légy fajta. Befőttben is lehet kukac, ha nem vették észre amikor befőzték. Ha nem veszed észre hogy benne van, akkor nincs semmi gáz.
2010. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Be szoktak a befottnek valo gyumolcsot aztatni ejszakara, igy a kukacok kijonnek es a viz felszinen megdoglenek
2010. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meggyben ritkábban van de előfordulhat,főleg ha már túlérett a gyümölcs. Mi ha befőttet rakunk el,vagy lekvárt cisnálunk mindig beáztatjuk úgy ahogy az utolsó irja,a avizben kijönnek a kukacok belőle.
2010. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az igazi természetes cseresznyében, mindig van kukac.

nem létezik olyan természetes BIO cseresznye, amelyben nem lenne. amikor megérik a cseresznye, akkor már benne van a kukac, ugy hogy nincs is lyuk, mert a kukac ott "terem". van 1 ismerősöm aki eddig mindig szétnyitotta a cseresznyét, és mindig kiszedte a kukacot... nem kell finnyásnak lenni.. a kukac az plusz fehérje amugyis.

2010. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!