Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Embernek mitől nem ehető a...

Embernek mitől nem ehető a kutya- és macskatáp?

Figyelt kérdés
Mi történne azzal az emberrel, aki rendszeresen fogyasztana?
2019. ápr. 20. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmi nem történne. Ha a macska se hal bele, akkor az ember se.
2019. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy gusztustalan. Ettől "nem ehető".

Amúgy kellően steril. Ha láttál volna Bartos videót, tudhatnád.

2019. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
:) Azért van, amit meg tud emészteni a macska és nem lesz baja, míg az ember belebetegszik. Szóval az első érvelése nem teljesen állja meg a helyét. De a macska kaja nem feltétlenül ilyen. Szóval részben ésszerű a meglátás. Csak a magyarázat hibás.
2019. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%

Gyerekkorunkba (így felnött fejjel mondom) aggasztóan sok macskatápot ettünk, konkrétan jártunk rá nasizni. 😁

De pl én a gyerekemnek nem engedném, habár tudom hogy nem lenne baja tőle. Egyszerüen csak fura.

2019. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Semmi bajod sem lenne töle, az embernek ugyanúgy ehetö és emészthetö, a higiéniával sincs gond, mert az állateledeleknél legalább annyira szigorú feltételek vannak, mint az emberkajáknál.

Az egyetlen "gond", hogy az íze meg szaga nem feltétlen pozitív, de ez ízlés kérdése.

2019. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Baromi büdös. Aki nem érez szagokat, vagy tetszik neki esetleg az állateledel szaga, az megeheti, nem lesz tőle baja.
2019. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát egyed ha akarod...
2019. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Jó régen volt a nyolcvanas évek végén amikor a nagymamámék angliában voltak és heteken keresztül csak macskatápot (konzervet) ettek mert olcsóbb volt mint a többi konzerv.

Nem tudtak angolul, és itthon még nem is ismerték akkoriban ezeket a tápokat. Közértbe nem is lehetett kapni.

Egyébként azt mondták hogy finom volt :-D

2019. ápr. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Semmi nem történne. Kb az a kategória,mintha rendszeresen olcsó párizsikat meg májkrémeket fogyasztasz .
2019. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Megfosat. Egyik ismerősömtől tudom. Úgyhogy nem nagyon jó kísérletezni vele, mert szerintem romlott ételmaradék van benne.
2023. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!