Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó fehérje turmixok házilag...

Olcsó fehérje turmixok házilag? Lent.

Figyelt kérdés

Fehérje turmixot szeretnék csinálni,de olyat szeretnék,ami olcsó,és konnyen elkészíthető.

Már belefárdtam a sok whey,meg egyebb protein porok használatához, nekem pénzem sincs ilyenekre.


Én ilyen turmixot képzeltem el első latásra:


-2db banán

-tej

-joghurt


Ennyi,mivel kb ezek a hozzávalók vannak itthon,ezért kérdezem hogy van még valami alapanyag,ami megtalálható itthon,és olcsó?

A gyökér troll meg a "vegyél x ezeré proteinport" kommentelőkre nem vagyok kíváncsi, hízni szeretnék,összeeszek mindent de semmi, 48 kg vagyok.


2019. máj. 5. 17:22
 1/3 anonim válasza:
100%
akkor most számold ki hogy az a tej, joghurt és 2 db banán naponta mennyibe kerül, vesd össze 1 adagnyi fehérjeporral és ráfogsz jönni hogy a por olcsóbb.
2019. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És több benne a fehérje


Kérdező, attól, hogy fehérjét eszel, nem fogsz hízni

1 ki kell deríteni miért vagy sovány—-> orvos

2 testösszetételed is kellene tudni, mivel valószínűleg zsírt és izmot is fel kellene szedned

3 pontosan mit és mennyit eszel, iszol? —-> kajanapló minimum 2 hétig

4 súlyzós edzés, edzővel lehetőleg —-> semmi kardio

2019. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál,semmi extra,ilyen a fajtám,gyors az anyagcserém stb ...

Azt szem amit épp édesanyám csinál,de ha nincs semmi,akkor melegszendvicseket szoktam csinálni,és szintén azt iszom ,ami van itthon,pl most van,xixo tea,sima teát is szoktam inni,vam amikor szénsavas löttyöket is iszok,tényleg vegyes.

Nem kondizom,Street Workout ozok.

2019. máj. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!