Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet, velem van baj, de...

Lehet, velem van baj, de kiakadtam: Tojasos lecsóba tesz valaki cukrot?

Figyelt kérdés
mert en még ilyet nem hallottam

2019. máj. 15. 17:08
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Ugy latom, rossz iranyt vett a téma. Nem vagyok hulxe, tudom h a só is egeszsegtelen, ha!!! túl sokat fogyasztunk belole. És tudom, h cukorra is szuksege van a szervezetnek. Ezeket alapbol tudja egy óvodás is. kérdésem nem errol szolt.

A cukros lecsósoknak pedig utat engedek

Én tuti nem allok kozejuk

2019. máj. 15. 17:42
 12/31 anonim ***** válasza:
50%

Igen szoktam tenni bele, de mi így szeretjük. Lecsó tojás nélkül rizzsel.

Káposztas tészta cukorral

Szalonnás túrós tésztára is teszek cukrot

2019. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%

2én akkor se teszek bele, mert egészsegtelen,"


De hát ezt te magad írtad. Nem az az 1 pici kanál cukor az egészségtelen, sőt, ez semennyire nem az

2019. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
44%

Sem a lecsóba, sem a krumplipürébe nem való cukor!

A krumplipürébe meg végleg nem, mert akkor olyan lesz, mintha megfagyott krumpliból készült volna.

Ettől függetlenül, ha valaki otthon ezt szokta meg és ezt hozta magával akkor ezt adja tovább, mert ezt szokták meg és nekik ez fog ízleni.

Egyébként azok cukrozzák a lecsót, akik nagyon paradicsomosan készítik. Én nem szeretem az agyonparadicsomozott lecsót.

2019. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Vegul hajlok a kozepút fele, mert a toltottpaprika szoszaba en is tettem. Vagy paraficsomlevesbe.

De a tojasos lecsó....nos, abba az én ízlésem szerint vétek!

2019. máj. 15. 17:47
 16/31 Andizsuzsi ***** válasza:
52%

"Nos, én akkor se teszek bele"


Ez természetesen szíved joga. Még az édesanyád főztjét fikázni is. (Ami egészen eddig jó volt, amíg nem tudtad, hogy mi van benne.) Csak kérdés, hogy mi értelme? Megkérdezted, hogy más is csinálja-e úgy. Többen mondták, hogy igen. Erre nekiállsz hisztizni. De miért is?

2019. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
Ah , én imádom a cukros lecsót 😍😍😍
2019. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem olyan mennyiségű cukor, ami annyit számítana. Én egy db kockacukrot teszek minden olyan ételbe, amiben paradicsom van. Senki sem veszi észre, nem lesz édes, mégis egészen más lesz az íze. Ettől kerül egyensúlyba az étel íze.
2019. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Vegre megvan a valasz, koszi utolso kommentelo. Igen,.nálam sem a paradicsom dominál, ezert nem illik a képbe a cukor!

Aki viszont felsorolta a cukros kaposztat stb...jaj! még elolvasni is szornyű. Bocsi

2019. máj. 15. 17:52
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az is finom. Káposztás tészta cukorral es borssal
2019. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!