Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hell vagy Bomba? Szerintetek...

Hell vagy Bomba? Szerintetek melyiknek jobb az íze?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Hellt ittam(almásat-500ml),de rájöttem,hogy a Bomba sokkal olcsóbb,szóval azon gondolkozok,hogy inkább azt vegyek e mostantól,viszont nem tudom milyen az íze.Szerintetek?Jobb,mint a Hell?

2019. máj. 20. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a Hellnek jobb, a Bombán érződik, hogy olcsó kacat. Mindenesetre szerintem vegyél egyet és hasonlítsd össze.
2019. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Hell, szerintem is.
2019. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%
Burn! 😂
2019. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle van mindkettőből, nagyon eltérő ízesítésekkel. Úgyhogy tök értelmetlen kérdés.

Pl nemrég ittam bombából vigrin mojitosat, sokkal jobb volt mint a legtöbb hell.

Pl kólásnál vagy kékszőlősnél mindenképpen sokkal jobb.

Nekem! Aztán lehet, hogy neked meg nem...

2019. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, egyébként a mojitos azért ízlett, mert nem édes. Nem szeretem a túl édeset.

Viszont az alap ízesítése a bombának meg édesebb, mint a hellé.

2019. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hell-t iszok,mert ugyanannyiba kerül, de a helyben 32mg/100ml a koffein, míg a bomban 15mg. S mivel a koffein miatt iszok ezeket a borzalmakat, így nem mindegy...
2019. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A bomba gyakorlatilag üdítőital, fele annyi koffein van benne mint a Hellben (sőt van olyan Hell ami +20% koffeines) Szerintem jobb íze is van a Hellnek, ráadásul abból a választék is nagyobb. Esetleg a Wattot tudom még ajánlani ami picit olcsóbb mint a Hell és kb hasonló minőség.


Szerintem Bombát nem éri meg venni, és nem is értem nagyon miért inná akárki aki energiaitalt szeretne, persze ha annyira olcsó akkor vehetsz egyet kipróbálni, abból baj nem lesz.

2019. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én hellt iszok, lehet hogy a bomba olcsóbb de a hell meg sokkal jobb szóval ne ezen az 50 ft-on spórolj
2019. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőé borzalmas, de a Hell az valamivel jobb. Ha már energiaital, én a sárga Red Bullt szeretem.
2019. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nagy energiaital ivó vagyok de egyik sem jó!

Igaz már jó ideje csak a cukormenteseket iszom de abból sem jó egyik sem.

A Hell simájától piros pl mindenkinek fáj a szíve akivel beszéltem.

A sima Bomba meg a kis üveges meg szerintem olyan mint valami poshadt erejét vesztett erjesztett ital..

A legfinomabb energiaital nekem a piacon a kék Burn!! Semmi sem übereli. Ja és a cukormentes Tesco saját márkás Blackcurrant 99ft! Ez a kettő a legjobb.


De a Bomba Hell viszonylatban a Bomba jobb szerintem, a fehér dobozos. Az teljesen iható.

2019. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!