Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bepereni egy...

Hogyan lehet bepereni egy sutemenyes ceget?

Figyelt kérdés

Glutenerzekeny vagyok ugy adtak el egy sutemenyt hogy azt mondtak ghogy glutenmentes!!! Es en azt alkor megettem , most utolag akartam ugyanannal a cegnel ugyanazt a sutit venni es ugye mindig biztonsag erdekeben megkerdezem!!!

Es azt mondtak hogy nem az es meg kifejezetten buza volt benne !!! Es nekem ezt igy adtak el hogy glutenmentes!!!

Be lehet e oket pereni?



2019. júl. 14. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nébih


nébih navigátor alkalmazást letöltöd és teszel bejelentést, pl hangalapút vagy amilyet akarsz

2019. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az szerepel a terméken hogy :nyomokban tartalmazhat glutent

Akkor ne perelj,nincs értelme.

2019. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Osztán hogy bizonyítod, hogy neked mit mondtak? Ne legyél már ilyen vérmes! Túlélted, megtanultad, ennyi.
2019. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

A milliónyi felkiáltójel nélkül is értjük és látjuk, hogy mit írsz...


Nekem az jött le, hogy amúgy észre sem vetted, hogy nem volt gluténmentes a süti, mivel ugyanott, ugyanazt akartad venni még egyszer. Persze, ha nem gluténmentes és úgy adják el, az nem szép dolog, de semmi bajod nem lett.


Nem hiszem, hogy emiatt téged (!!) bármilyen kártérítés megilletne, hiszen bizonyítani sem tudod, hogy ők mit mondtak, plusz károd sem származott belőle.

2019. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen helyzetben sehogy. Hisz eleve károd sem származott a dologból, tehát nem lenne alapja a pernek, másrészt bizonyítani sem tudnád hogy neked ezt meg azt mondták.
2019. júl. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ez valami pékség,cukrászda volt?
2019. júl. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Tyű...
2019. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%
Nekem anno egy körmös bolttal gyűlt meg a bajom. Körömerősítő lakk helyett géllakot adtak el nekem (ugyanúgy nézett ki a csomagolása) én legközelebb a vásárlók könyvében írtam.
2019. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Milyen mértékű egészség károsodásod lett a sütitől? Ha semmi,csak az bánt hogy átvertek,akkor a helyedben inkább a betegségnek néznék utána. Lehet nem is olyan komoly a glutén érzékenységed mint amilyennek gondolod.

Perelni felesleges ilyen esetben.

Érdekes,megetted,de akkor fél sem tűnt,hogy olyan összetevőt tartalmaz,ami neked káros? Minimum egy hasmars.

2019. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Itt annyi hulye ember van hogy az mar faj... egyenlore a glutenerzekenyseg eleg komoly betegseg , ha gluten kerul a szervezetembe 1 mg nel reagal a szervezetem , autoimmun betegseg johet ki nagyon konnyen , cukorbetegseg , laktozintolerancia, hyomorfekely , hajhullas. Borbetegsek es meg sorolhatnam.. szoval tudom mit beszelek a hulyek akik semmit se tudnak a betegsegrol azok ne is irjanak inkabb menjenk olvassanak utana! Azt nem ertem hogy a picsbe lenne rairva a sutemenyre hogy mik az osszetevoi , ez egy peksutemenyes hely ahol zacskoba adjak az etelt es csooo.
2019. júl. 15. 13:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!