Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A csapolt sort vagy az uveges/...

A csapolt sort vagy az uveges/dobozos sort szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Nincs torzshelyem kocsmakban de sokszor foleg nyaron inkabb iszom egy csapoltst.dragabban mint a dobozosat otthon. Bornal mar mas a teszta mert nem igazan vannakar.ilyen regivagasu kocsmak,ahol a fagyitarolohoz hasonlo tegelybol mernek a bort.

2019. júl. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csapoltat, mert annak emg van a hangulata, jó hideg, elém teszik
2019. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezek miatt jobban bejön a csapolt sör. De ha mondjuk csak egyedül innék akkor tuti nem mennék be emiatt egy kocsmába.
2019. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Üvegeset iszok, üvegből. Nem tudhatom ki ivott előttem egy korsóból és hogy mosták el. Étteremben is ìgy iszok, nem érdekel, ha bunkónak néznek.
2019. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Színvonalasabb kocsmákban csapoltat szoktam inni. Rosszabb/Bizonytalanabb helyeken és fesztiválokon dobozosat szoktam inni.
2019. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!