Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ki az iskola...

Hogy vegyem ki az iskola taskambol a penészes szendvicset?

Figyelt kérdés
Valoszinuleg mar nyar eleje ota ott van... :/ Mindig elfelejtem kivenni es mar egy ideje bent van.. Mit csinaljak? Hogy vegyem ki? Mennyire lehet penészes? Felek kivenni:(
2019. júl. 22. 18:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Penészes nem pénzes :D
2019. júl. 22. 18:40
 2/17 anonim válasza:
100%
Penészes lesz, de minnél tovább halogatod annál rosszabb lesz. Fogj meg egy nylon zacskót, húzd a kezedre, vedd ki a szendvicset, dobd a kukába, majd moss kezet. Ennyi.
2019. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy zacskót, ráhúzod a kezedre és kiveszed a szendvicset. Arra figyelj, hogy ha lehet ne a házban lévő kukába dobd ki, mert valószínűleg büdi lesz
2019. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Ha nincs rajta csomagolás akkor én egy zacskóval fognám meg az biztos. Vagy kiburízanám a táskámból a kukába. Utána pedig jól átmosnám a táskám.

Legalább most jutott eszedbe, nem szept. 1-jén. xD

2019. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Igen, legalabb idobe eszembe jutott :D Amugy az a baj hogy meg van benne nehany könyvem szoval az egeszet nem borithatom ki
2019. júl. 22. 19:04
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az előzők írták. Húzz egy zacskót a kezedre, fogd meg vele a szendvicset, majd húzd a zacskót a szendvicsre és kösd be a zacskót és dobd ki a kinti kukába. Utánna ha lehet a táskát mosni, akkor pakolj ki belőle és rakd be kicipzározva a mosógépbe. A könyveket pedig amik benne voltak rakd ki az ablakba szellőzni mert lehet azok is átvették a szagot.
2019. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez semmi, nekem egyszer egy alma maradt benne a táskámban, szeptemberben láttam meg, már szét volt folyva a táskámban az egész és még milyen büdös volt... :D

Nyisd ki a táskád, vegyél ki mindent ami a szendvicsen kívűl benne van, állj a kuka mellé, fordítsd lefelé a táskát és ki is esik a szendvics. Valószínűleg totál penészes, szóval minél ess túl rajta.

2019. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
aztán slaggal veresd ki a táskát jó lesz az
2019. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Zacskóval kezeden ha meg szendvicsed zacskóban van akkor megfogod a zacskoval együtt és kidobod.és kimosod .
2019. júl. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Figyi egy jo tanács

Én mindig belerohasztottam a szenyát... Lusta kislány voltam de magam kárán tanultam meg sajnos nem elég kivenni

A táskát nagyon alaposan át és kibkell mosni mert a penész tankönvyre és füzetre is rámegy. És azért ha tanulsz ne vidd be az ágyadba a penészt a mattac is elkaphatja.

Szal ha menthetetlen a táska is inkább ujat

:)

2019. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!