Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Penny pénztárgép kezelése...

Penny pénztárgép kezelése milyen? Kiírja a visszajárót?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Az összes ker cégé jelzi .
2019. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam interjún Aldiban, ott nem. :)
2019. aug. 8. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha a matekkal problémáiddal vannak, ne menj a Aldihoz.
2019. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Aldiban nem? Az szép. Fél nap után belezavarodna az ember a számolásba...
2019. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

30 évig dolgoztam kasszában, főpénztárban, muzeális gépeken.

Életemben 1x volt hiányom, arról is kiderült, hogy megloptak.

Aki annyira gyenge válltól felfelé, hogy nem képes először százig, aztán ezerig, 10, majd 20ezerig visszaadni, az menjen üzembe, szalagra!

2019. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Jóvan utolsó. Muzeális gépeken fele annyi vásárlód nem volt, plusz nem kellett időre csinálnod a kasszázást, te nagyon okos. Félóránként egy vásárlóval szerintem a kérdezőnek sem lenne baja.
2019. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

#6

Ha nagyon érdekel, speciel a Skála Metró hipermarketjében dolgoztam, előtte a Corvinban, Tudálékoska!

Lehet a ti falutok vegyesboltjában az a helyzet amit leírtál, de okosabb maradtál volna, ha csendben maradsz!

2019. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Hát te sem vagy elég okos, hogy nem fogod fel h nem úgy van mint régen, és méri a gép mennyi idő alatt kasszázol...
2019. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

#8

És azzal mi a gond?

Ha tudsz számolni gyorsan megy, ha nem tudsz, lassan.

Ez mindig is így volt.

Erre számtalan példa van, amikor megöregszel a sorban, mert lassú a pénztáros. És most nem arról beszélek, hogy mennyi van a kosarakban, hanem azokról, akiknek meg lehet foltozni a gatyájukat menet közben és 82x megszámolja a kapott pénzt, mire besimítja a szelencébe, majd ugyanezt teszi a visszajáróval, látszik, hogy gondjuk van a számolással.

Na ezeknek nincs helyük semmilyen kasszában, ha kiírja a gép a visszajárót, ha nem.

2019. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg helyen dolgozunk ugy, hogy nem irja ki a visszajarot, nezz meg egy felkapott pubot, szórakozóhelyet... Senki nem hulyul bele fel ora, sot, fel ev utan sem.
2019. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!