Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Budapesten SZÉP kártya elfogad...

Budapesten SZÉP kártya elfogadóhelyet tudnátok mondani, ahol hentes árut is fizethetek vendéglátás zsebről?

Figyelt kérdés
XVIII, XIX, XX kerületi lenne a legjobb. Erzsébeten van egy kis bolt a vágóhíd utcában, ahol mindenre elfogadják, de a hús pult undorítóan néz ki. Ha piaci hentest tudtok, az még jobb lenne!

2019. dec. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A piacokon van ilyen elvileg. Használd a keresőt:

[link]


Pl.:

Megye: Budapest, kerület: XIX. kerület

Címhez csak annyit írj, hogy: piac


Erre kidobja a kispesti piacon található üzleteket.

2019. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első körben ott néztem, ma kimentem a Kossuth téri piacra és körbe röhögtek... Ezért tettem fel a kérdést, hátha van valakinek bevált boltja, hentese :)
2019. dec. 20. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Keresőbe beírod, hogy Budapest, az üzlet nevéhez, hogy hentes. Kiad egy párat.

Ezen kívül biztosan lehet máshol is. Nálunk a hentesen kívül pl. CBA-ban, Reálban. Vagy kisebb magán boltokban is, bár ott hús nem nagyon van.

2019. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
^ a 'nálunk a hentes' helyileg mit jelent?
2019. dec. 20. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresőt hagyjuk, az abszolút nem naprakész. Bemegyek a hús boltba, közlik, hogy ők nem fogadnak el(túl sok a levonas, nem éri meg), de már többen ugyanígy kérdezték és talán az előző tulaj miatt szerepelnek a keresőben.


Szóval konkrét, saját friss tapasztalat ez ügyben engem is érdekelne. Budapesten lehetőleg. Elvileg egyébként ilyen szabályosan nem is lehetne.


Amúgy CBA is csak fornettire és grill csirkére engedi.

2019. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
látom nem friss kérdés, de ha valakit érdekel: Nagyvárad téren van egy hentesbolt, ott mindenre elfogadják. Ezenkivül Lurdy Reál, Szent Gellért téren Family market, meg állitólag a Corvin CBA-ban is.
2021. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!