Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Székesfehérváron tudtok olyan...

Székesfehérváron tudtok olyan üzletet mondani mint a coop, ahol elfogadják a Széchenyi kártyát? És nem csak ételt vehetsz belőle?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Ha van is olyan üzlet, nézni fogják, hogy mit veszel. Még a bözsiutalvánnyal jártunk úgy, hogy nem fogadták el, mert macskakaját merészeltünk venni. Hiába reklamáltunk, hogy dehát élelmiszer, csak nem ember eszi hanem macska, a gép nemes egyszerűséggel nem engedte.
2020. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Igaz Pesten de a Corvin plaza cbaja.
2020. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
A széchenyi kártyát csak a coop boltok fogadják itt el.(se a Penny,se a Spar,se Tesco,se Auchan).Már voltam kettőben,és mindegyik helyen bármit vehetsz belőle.Én vettem kutyakaját,öblítőt,mosószert is.Ami az eszperantó téren van egész jó,a posta mellett,de voltam a piactérrel szembeni 10 emeletes alattiban is,csak ott jóval kevesebb minden van.
2020. febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!