Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Győrben vagy Pápán hol lehet...

Győrben vagy Pápán hol lehet sült májpástétomot venni? Köszi 🙂

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem hallottam de figyelem a kérdést mert érdekel.
2020. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia ! Közben megtudtam hogy ez egy specialitás egy kisvárosból Nagykőrösről. Onnan költöztünk ide Győr közelébe. Ezt eddig sosem tudtam 😀 Helyi specialitás ezért lehetséges hogy itt a Dunán - túlon nem is készítik. Pedig isteni finom . Belinkelek egy receptet róla amit találtam:
2020. febr. 13. 20:25
 3/4 A kérdező kommentje:
2020. febr. 13. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj magad! 25 dkg vajon (és nem margarin!) sokáig lassú tűzön süss két vöröshagymát felaprítva 3 ek. majorannával, egy tk. kakukkfűvel. Kb. 3/4 óra múlva tegyél hozzá 60 dkg csirkemájat, süsd így is vagy egy órát, egy tk. só mehet bele. Turmixold le, utólag sózd, borsozd.
2020. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!