Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ismertek olyan helyet ahol a...

Ismertek olyan helyet ahol a szépkártya SZÁLLÁS zsebéből lehet fizetni élelmiszerért?

Figyelt kérdés

*vagy esetleg más termékért, de leginkább élelmiszert szeretnék rajta venni

**nyaralni itthon nem tervezek



2020. márc. 9. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Szállás zsebből max szálloda éttermében lehet fizetni, de ott sem mindenhol. De mindenképp szálláshoz köthető étkezésért.


Tipp: ha ilyen céljaid vannak, vendéglátás zsebbe kérd, abból (is) lehet szállást fizetni, ha úgy alakul, de ha mégsem; az a legsokoldalúbban felhasználható zseb.

2020. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Annyit tehetsz, hogy körbekérdezel, valamelyik ismerősöd nem készül-e valahová, ahol lehet azzal fizetni. Odaadod neki, a nevet senki nem nézi, fizet vele, a pénzt meg odaadja neked.
2020. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
A szállás azért van, hogy SZÁLLÁS-ra költsd! Azért adják azt a pénzt, hogy ösztönözzenek a pihenésre. Az egyéni szoc.probléma, hogy te nem kívánsz élni ezzel a lehetőséggel.
2020. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hiába írják itt egyesek a semmit ,sok élelmiszerbolt elfogadja a szépkártyát...
2020. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4: De nem a "szállás" zsebet. Olyannal még nem találkoztam.
2020. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Élelmiszerboltban is törvénytelen ,mégis lehet vásárolni vele,a poén h még a blokkon is rajta van h azzal fizettem,amikor véletlenül megtudtam h mifelénk lehet vele vásárolni akkor rákérdeztem azt mondták bármelyikből elfogadják,a másik négybetűsben azt sem értették amikor megkérdeztem h mindegyik alszámláról lehet-e azt válaszolták h mi az az alszámla?mondták h szép kártya legyen és legyen rajta pénz,ennyi...sőt előttem kiskorú fizetett vele és az sem zavarta őket h nyilvánvalóan nem az övé a kártya...
2020. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy bírom azt a hozzászólót aki szerint a szépkártyával pihenésre ösztönzik az embert,ja,véletlenül pont tudjukki haverjaié a fél balaton meg a nagyobb vendéglátóhelyek országszerte...
2020. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért nem tudják, mi az a zseb meg az alszámla, mert a rendszer nem kínál választási lehetőséget, csak az adott zsebet engedi lehúzni, ami be van állítva. Ez pedig a vendéglátás. Ha azon nincs pénz, azt fogja kidobni a terminál, hogy nincs egyenleged, a szálláson hiába van, és választani nem enged.

Nem feketén csináljak amugy, elfogadóhelyek között fel vannak sorolva, legalábbis az OTP-nél. Az is ott van, hogy vendéglátást fogadnak el.

2020. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7: Nem szerintem van így, hanem tényleg ez a célja vele a kormánynak. Egyébként nem értem miért kellett idehoznod a politikát, ha nem tetszik, hogy x kezében van a hotelek többsége, akkor fizetheted 100%-ban a saját zsebedből is a szállást, senki nem kényszerít rá, hogy szép kártyát használj.
2020. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Senki sem kényszerít rá?!Hát ki gyújtott alá az egészségpénztárnak?a készpénz kafetériának?Az erzsébet kártyának amiből mindent lehetett venni?A sodexonak stb?A 20km es körzetben ahol lakom az összes strand szálloda lölőé és én észak magyarorságon lakom nem a balatonnál...Nem járok étterembe ,nem járok strandra,igen is rá vagyok kényszerítve h úgy költsem el ahogy nekem nem jó!mellesleg igen is törvénytelen vendéglátás alszámlára coopban spárban pl.nyers csirkecombot venni!nem jelzik csak tudjuk h lehet és szépen fű alatt megy az egész...
2020. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!