Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti rászóltok a pékárufogdosóso...

Ti rászóltok a pékárufogdosósokra a boltban?

Figyelt kérdés
Vagy nyeltek inkább egy nagyot és elfordultok?
2020. márc. 12. 18:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Én ha már azt látom, akkor már alapból nem veszek onnan, főleg most a vírusok miatt
2020. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az oké, de szólsz neki? Amúgy általában az öregasszonyok szokása, azt vettem észre...
2020. márc. 12. 19:09
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én csak a sajátomat igyekszem megfogni. A kiszedő kanalat inkább kerülöm nincs mindig fertőtlenítve.
2020. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok én erkölcscsősz. Védje meg magát a pékáru :D
2020. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem, odamegyek és fogdosom én is :D
2020. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki tapogat, meg fogdos, arra szemrebbenés nélkül rászólok, hogy ha nem tudja melyiket akarja megvenni, húzzon zacskót a kezére.

Én se használok csipeszt, lassú, kényelmetlen, nem praktikus... meg mondjuk a melóm miatt naponta 100-szor mosok kezet fertőtlenítővel, szóval alapból nem úgy megyek oda, hogy épp a tömegközlekedésen fogdostam össze a szaros fogantyúkat.

De ha én képes vagyok kizárólag ahhoz hozzáéri, amit meg is veszek, illetve amihez hozzáérek, azt meg is veszem, akkor más is képes erre.

Ha valaki szemre nem tudja eldönteni, hogy melyik kell neki, azt simán leugatom, mert nem akarom a retket megenni a kezéről.

És nem a korona pánik miatt, hanem azért mert utálom a retardált gyökereket.

2020. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

#6-os vagyok, tulajdonképpen ha jobban belegondolok, nem is azért szoktam belekötni az ilyen véglényekbe, mert félnék bármilyen kórokozótól (inkább undor van bennem miattuk)

szimplán csak hasznos időtöltésnek találom megfenyíteni a primitív agyú söpredéket.

2020. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére ritkán látok ilyet aki nekiáll ott tapogatni. De ha meglátom először finoman közlöm vele hogy azért nem kéne, szerencsére errefelé vannak olyan értelmesek akik felfogják. Amikor egy multi üzletben dolgoztam javarészt én sütöttem, tettem ki a pék árúkat akkor nagyon sokszor láttam ilyet és bizony rájuk szóltam mert ez is beletartozott a munkámba. Akkor nekem úgy tanították hogy mindig udvariasan finoman közöljem velük, aztán ha az nem megy akkor lehet határozottabban. Én a kiszedő csipeszt vagy kanalat soha sem használom, nem áll kézre, nem is praktikus stb... Én ha szedek valamit egy zacskóba mert megveszem például akkor azt is úgy teszem hogy zacskót húzok a kezemre.
2020. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Nem próbálnám néhány másodperc alatt megnevelni azt, akit a szülei se tudtak megnevelni 10-20-100 év alatt. Reménytelen vállalkozás lenne.
2020. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szoktam ilyet látni szerencsére, pedig Nógrádban élek. C-kategóriásra nem mernék rászólni, mégiscsak jobban féltem a tyúkszaros életem.
2020. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!