Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Most a nagy áruházakba be...

Most a nagy áruházakba be lehet menni csak úgy vagy csak korlátozott számban lehetnek bent emberek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert mióta kirobbant ez a virus én nem voltam. Most mennék. Be lehet menni csak úgy? Pl interspar, vagy csak korlátozott számban lehetnek bent emberek? Pl egyszerre csak öt ember. Csak egy példa. Kösz.

2020. márc. 16. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs egyelőre korlátozás.
2020. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Elrendelt korlátozás a vásárlók számát illetően nincs. Minden boltnak délután 3-kor be kell zárnia, kivétel az élelmiszerbolt, patika.

Egyes üzletek saját döntésük alapján korlátozhatnak, és több ismerősöm találkozott is ilyennel.

2020. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Éppen ma voltunk az egyik élelmiszer áruházban, dugig volt.
2020. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ma a Pennybe szakaszosan engedték be az embereket. Talán nem is baj egy kicsit ritkábbra venni az ember tömeget.

Liszt, hús , élesztő egy deka sem volt.


Beszéltem pár szót a pénztárossal, hogy mikor lesz kötelező nekik a maszk?

De csak nevetett.

A maszkkal csak akkor menne valamire, ha gumikesztyűt is viselniük kellene, de azzal meg nem érzékeli a pénztárgép a pötyögést.

2020. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ma voltam egy Auchanban, de csak a kinti üzletsoron vettem pár apróságot.

Járni alig tudó idős emberek is voltak. Sokan voltak most is. Az újságosnál vettem valamit, gumikesztyű volt rajta. Többször megdörzsölte az orrát, szeméhez nyúlt. Az a baj, hogy ezek öntudatlan mozdulatok.

2020. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Menni lehet, de minek. A közeli sparban 2 hete nincs rizs, liszt, cukor, olaj a húspult folyamatosan kifosztva, nem tudom mikor kellene odaérni...

A myuggerek a banyatankkal mint az állatok...

A város is tele nyuggerekkel, a piac, a gyógyszertárak környékén, mint a sáskák.

Debrecenben ez a nagy helyzet.

2020. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Pécsen is most reggel... nem hiszem el, látom, hogy köhög az idős ember, de mégis kint van.... -.-" a lámpánál tömeg van, 7kor nyit az Árkádban lévő Interspar, tömegesen rohannak be, ki ér előbb a gyógyszertárhoz, ott is idősek, akkor a Kossuth téren lévő coop (most reggel oda mentem be), ott is tömeg, idősek, tele van a kosár, akkor a pénztárnál nem tartják be az 1 méter távolságot... ott is hallom, hogy valaki köhög. Az emberiség megérett a pusztulásra... Nagyon sajnálom most az élelmiszerbolti dolgozókat, kitartást kívánok mindenkinek :(
2020. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

"maszkkal csak akkor menne valamire, ha gumikesztyűt is viselniük kellene, de azzal meg nem érzékeli a pénztárgép a pötyögést."


A szomszéd boltban gumikesztyuben vannak a penztarosok.

2020. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg boltvezetői döntés függvénye, hogy vezetnek-e be ilyen korlátozásokat.

A Lidl/Aldi-ban nem tapasztaltam ilyesmit, reggel egy Spar-ba ugrottam be zsömléért - ott sem volt korlátozás. Igaz, tömeg sem volt.

2020. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!