Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Magyarországon is léteznek...

Magyarországon is léteznek magas felszereltségű élelmiszerboltok, mint például az USA-ban?

Figyelt kérdés

Megmagyarázom: Ugye azt tudjuk, hogy az USA normálisabb részei tele vannak olyan élelmiszerboltokkal, mint a Walmart (nem csak élelmiszer, de itt most erre célzok éppen), Wholefoods és még sok más. Ezekben a boltokban az átlag magyar boltokhoz képest hatalmas választék van, értem ez alatt, hogy 10-20 féle tej, 10-20 féle kenyér, joghurt, gyümölcsök, zöldségek, kávék és minden más amit el tudunk képzelni.


Itt a kisebb városokban, mint az enyém a legnagyobb hasonló bevásárlóközpont például a Tesco, de ebben közel sincs akkora választék, mint az amerikai példámban.


Magyarországon, elsősorban Budapesten vannak akkora méretű és választékú boltok, mint kint Amerikában? Ha igen, melyik az és hol?


Kíváncsiságból kérdezem.



2020. márc. 23. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Talán a metro közelíti meg
2020. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Bp-i vagyok, szerintem az Auchanban jóval nagyobb az élelmiszer választék, mint a Tescoban. Tesco felszereltebb, mint vidéken, de még így is elmarad az Auchantól.


Metróban 20 éve nem jártam.

2020. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is a Metro-t mondanám, bár az ugye papíron nem kifejezetten a lakosságnak van.
2020. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nincsenek, de egész Európában nincsenek akkora kínálattal rendelékező szupermarketek, mint az USA-ban.

Engem nem is a kínálat hiánya zavar (mert azért az bőőőven van egy Interspar-ban, Tesco-ban, stb), hanem hogy nincs a nagykiszerelésnek semmi kultúrája, ezáltal sokkal kisebbek a kedvezmények is.

2020. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Az Auchan az tényleg hatalmas, még egy nagyobb TESCO hipermarkethez képest is. Főleg mostanában, amikor a legtöbb TESCO méretét visszavágják jelentős mértékben, és nemcsak a nagy Budapesti, hanem a megyeszékhelyi hipereknek is ca. a harmadát levágják, és lesz belőlük egyéb üzlet.
2020. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan Magyarországon nincs de én még ausztriában sem láttam,se Németországban,ilyen nagy választéka üzletet.
2020. márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Jelenleg Amerikaban sincs a boltokban valasztek a virus miatt.

Orul az ember ha van kenyer a polcon.

2020. márc. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!