Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerboltok

A kérdés

Tesco online rendelésnél tájékoztatnak ha nem elérhető a termék?

Sziasztok!

Személyes átvétellel adtam le egy bevásárlást összesen kétszer 2db termékre, ami a felvásárlók miatt újabban...khm, hiánycikk.

A kérdés:

Mielőtt elindulnék átvenni a dolgokat, küldenek bármiféle üzenetet, vagy felhívnak? Mert nem szeretnék fölös köröket róni érte.

Pl.:

- Ez nincs, helyettesítő termék van, ez és ez;

- Ez nincs, helyettesítő sincs;

- Semmi sincs;

- Minden rendben átvehető;

- stb.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tesco, bevásárlás, vásárlás, termék, hiánycikk, értesítés, telefon, online

márc. 25. 22:34  Privát üzenet  

A válasz
csak önkényesen törlik a kosaradból, ha elfogyott.. :D vicc az egész.. nuku tájékoztatás, szóval nézd majd meg a szállítási nap előtt, hogy nem-e törölték

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 25. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Online rendelés Emagról, majd termékvisszaküldés után?
Jól tettem, hogy nemet mondtam az Amway-re?
Ha Angliából rendelek 30-40 font értékben, akkor a postaköltségen és a termék árán kívül kell még valamit kifizetnem? (adó, vám. )
Miért van az hogy ha eBay-en vagy máshol PayPal-lal vásárolok, akkor többet von le mint amennyi a termék és a járulékos dolgok tényleges költsége?
2 terméket rendeltem online H&M-ről a visszaküldés 990 Ft ez darabonként értendő vagy egyben a 2 termék 990 Ft?
Milyen online hirdetőfelületek vannak magyarországon ahol érdemes hirdetem?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerboltok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!