Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tescotól kaptam egy levelet,...

A Tescotól kaptam egy levelet, hogy ingyen kiszállítják, ha rendelek. De ezt hogy tudom igénybe venni? Nem találom sehol.

Figyelt kérdés
Az idősávfoglalasnal megjelennek ugyanúgy az aktuális kiszállítási árak.
2020. aug. 11. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a levélben valami kuponkód?
2020. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Milyen levelet? Nehogy átverés legyen
2020. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van a levélben egy kuponkód. Ezt a rendelés véglegesítésénél tudod érvényesíteni, lesz egy link, hogy "kupon érvényesítése" vagy ilyesmi.
2020. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Kuponkód nincs a levélben.

Az átverős hozzászólás kicsit megpiszkálta a fantáziámat így, szóval írtam az ügyfélszolgálatnak. Kíváncsi leszek.

2020. aug. 11. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem a levél átverés. Ingyen kiszállítják, csak mindent 30%-kal drágábban tudsz megvenni így, mint a boltban.
2020. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem átverés valoban, azóta leleveleztem az ugyfelszolgálattal.


Ehhez a 30%-hoz nem tudok hozzászólni nagyon. Irreeális árakat mindenesetre én nem tapasztaltam. És nekem muszáj így vásárolnom, mert nem lehet jogsim, és nem is cipelhetek. A boltból max másfél kg-ot tudok hazahozni egyszerre.

2020. aug. 11. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Járj kicsit utána. Nem mondom, hogy átverés, de valahol ki fogod fizetni a házhoz szállítást úgyis. Ezzel együtt lehet, hogy neked így éri meg jobban. Gondolom célszerű egyszerre többet vásárolni, és nem sokszor kevesebbet.
2020. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet simán, hogy igazad van. Csak augusztus végéig szól, sajnos.

Igen, más megoldás tényleg nincs. Én pl sosem veszek 1 kg gyümölcsöt vagy üveges dolgokat, mert túl sok súlyt vesznek el. Csak nézem mindig, hogy mások mennyit tudnak vásárolni.. És így legalább én is tudok. Valamennyi gyümölcsöt is, zöldséget, vizet....

2020. aug. 11. 19:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de vizet venni a legnagyobb pazarlás, miközben jön a csapból. Hacsak nem olyan helyen élsz, ahol ihatatlan a csapvíz. Ezzel máris kilókat spórolnál.
2020. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a valószínű, hogy ez ilyen beetetés akció. Demó verzió. Arra van, hogy próbáld ki a szolgáltatásukat. Ha rájössz, hogy jó, akkor a következő hónapban, mikor megint esedékes a nagybevásárlás, már tudod, hogy megéri kifizetni a díját.
2020. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!