Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ti hol szoktatok bevásárolni...

Ti hol szoktatok bevásárolni leggyakrabban?

Figyelt kérdés
Illetve kifejthetnétek, hogy milyen szempontok szerint döntitek el: ár, minőség, árukészlet, stb.

2020. aug. 14. 22:52
A kérdező szavazást indított:
TESCO
Lidl
Aldi
COOP
Penny
Auchan
Metro
kisboltban
vásárban
külföldön
108 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
CBA kimaradt. Magyar minőségi üzletlánc
2020. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Alapvető élelmiszerek terén mint mondjuk liszt, cukor csirkemell..stb a Penny a legolcsóbb és a minőség is rendben van.


Viszont, más egyebeket meg a Metroban.A Pennyben sok, márkásabb termék nem kapható.

2020. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1 Bocs, igazad van. Azt sajnos kifelejtettem. Kár, hogy nem lehet javítani a kérdést.
2020. aug. 14. 22:58
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

Lidl, a legjobb minőség szerintem, szinte minden héten vannak új dolgok, árban is jó. Penny olcsó, de minőségben a Lidl jobb.

Coop, brutálisan drága, minőségben még mindig nálam a Lidl.

Tesco minőségben gyenge, árban jó.

Spart is kihagytad, viszont minőségben és árban is erős közepes.

2020. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Mint a legtöbb nyugat- magyarországi, határmenti család, jellemzően Ausztriában vásárolunk: SPAR, Billa, Hofer.

Ruhát márkaboltban+ Primark.


Itthon a Spar-t és Lidl-t látogatom.

2020. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Illetve az osztrák Metro-t felejtettem ki, olyan negyedévente.
2020. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi Tescoban, majdnem olyan gyakran a Pennyben is. Más nincs a közelben, pedig a Lidl szerintem is nagyon jó minőség korrekt áron.
2020. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
A Lidl mitől olyan jó? Ha 1-2 x voltam, akkor már sokat mondok. Semmi olyat nem találtam, ami minőségi és viszonylag olcsó lenne, viszont szinte minden terméken német felirat van. Szóval nekem nagyon nem jött be.
2020. aug. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent máshol.

8: Sokszor ott a legolcsóbb néhány zöldség - estefelé féláras -, finom a pékáru, estefelé az is féláras, pesto a legolcsóbb és legfinomabb ott, a mirelit ételek is jóárasak, csoki olcsó és finom, ott a legolcsóbb a Pilóta keksz, tejtermékek, olcsó szalámi, szendvicskrém...

Üdítók 95 Ft/ 2 liter-től.

Mindegyiken magyar felirat van.

2020. aug. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
8: Karácsonykor a pontyszelet is ott volt a legolcsóbb.
2020. aug. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!