Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Van értelme panaszt tenni az...

Van értelme panaszt tenni az Auchannál, ha láttam, hogy a pékárus részben a munkatársuk a földre ejtett zsömléket visszarakta a kosárba és kivitte az eladótérbe? Nem is vettem végül semmit mert elment a kedvem tőle.

Figyelt kérdés
Rákóczi Feri helyett kamerákra is költhetnének. És ki tudja hány helyen megy még így, ahol nem látjuk.
2020. okt. 10. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is igy volt ... te most jottel ra. Képzeld el a peknel is leesik es onnan is visszakerul a tobbibe. A vevo is leejti es ugyancsak visszateszi.
2020. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan, mindenhol ezt csinálják, sőt, sokkal rosszabbakat is. Diákként egy sütödében dolgoztam, azóta nincsenek illúzióim.
2020. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Igen!

Mivel az egesz be van kamerazva igy visszatudjak nezni, hogy valoban megtortent e, ki volt a felelos stb.

Egyaltalan nem normalis ez es nem is altalanos!

En is kereskedelemben vagyok, de szo sem lehet ilyesmirol!

HA esetleg talcastul ejti le, es a zsomlek a talcan maradnak es nem erinti kozvetlenul a talajt, az meg hatar eset!


En inkabb a vendeglatasrol tudom, hogy ilyesmik mennek ott, sot ettol cifrabbak. Sajnos sajat tapasztalat...pl. mikor a szakacs leejtette a labosnyi rizst a foldre, total a foldre. Amin reggel ota jartak-keltek, koszolodott szemrebbenes nelkul visszalapatolta a labosba, kicsit atforgatta nincs e benn "lathato kosz", de ennyi!

Kitalalta a vendegeknek! Mindeztt elit helyen, 16.000ft/svedasztalos vacsoraert.

2020. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A Mekiben is olyan tiszta a padló, hogy enni lehet róla. :-)
2020. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én már gondoltam utána magamban, hogy legközelebb csukott szemmel vásárolok, hogy ne lássak semmit. :D Mondjuk egy levelet megér. :) Főleg, hogy a néni mintha még büszke is lett volna magára.
2020. okt. 10. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

😂😂😂

Hidd el, nem az az egyetlen hely.

Ez mindenhol előfordul. Ezek után akkor ne vegyél semmit, mert egy a sok közül leesett...

2020. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én Sparban láttam ilyet, de Tescoban meg diákmunkásként anno fánkokat kellett töltenem éjjel... Utána néhány évig nem vettem fánkot, de azóta már vettem párszor újra... Végülis még nem halt bele senki sem (tudtommal)
2020. okt. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésre válaszolva, értelme egyáltalán nincs.

Mit érnél a kamerákkal?!

Még ha találnál is olyan hülyét, aki ilyen miatt venné a fáradságot, hogy visszanézze, mi történt.

Szerinted egy hozzáértő ember, aki tisztában van vele, hogy bárhol előfordulhatnak balesetek, mit tenne, ha látna egy ilyen felvételt?

Mit csinálna utólag? Kirúgná az alkalmazottat? :)

Megdicsérné, hogy nem kellett kidobni!

Vagy ha az egészet élőben látná egy olyan ember, aki hozhat szankciókat...

Komolyan olyan naiv vagy, hogy azt hiszed, az az ember kidobatná a zsemlét?!

Hát jó reggelt kívánok, még ha a beosztott ki is akarná dobni, nagyjából a péküzem vezetője lenne az első ember, aki azonnal visszarakatná vele!


A történet másik része, hogy ha kint az eladó térben Jolika néninek a keze véletlenül hozzáér ahhoz a zsemléhez, amit te később megveszel, jó eséllyel több kórokozó kerül rá, mint a pékség bármelyik részéről, beleértve a padlót is.

Mivel más szabályok vonatkoznak a benti részre. Nagyjából úgy ezerszer szigorúbbak, mint a kinti részre.

Ha veszek mondjuk 1000 esetet, amikor valamilyen étellel, élelmiszerrel kapcsolatban történt fertőzés, talán 1-et ha találok, ami a termelőüzemből ered! Az összes többi a vendégtérből, vevőtérből!


Szóval ha attól nem lett bajod, hogy egyáltalán elmentél a boltba, tömegben voltál, megfogtad a bevásárlókocsit, készpénzt használtál, látatlanban garantálom neked, hogy ettől se lett volna bajod.

És aki ebben dolgozik, az ugyanígy lesz ezzel, szóval tökmindegy, van e az esetről felvétel, egy ilyen dolognak sehol nem lesznek következményei.

2020. okt. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!