Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vásárlásnál hogy használhatom...

Vásárlásnál hogy használhatom többször is a zacskóimat,ha címkét ragasztanak rá ?

Figyelt kérdés
Van egy csomó zacskóm és elhatároztam, a környezettudatosabb gondolkodás jegyében ezeket viszem vásárolni, addig, amíg el nem szakadnak, aztán persze mennek majd a szelektívbe. Mit tegyek azokkal a zacskókkal, amikre címkét ragasztanak ? A meglévő címkére ragaszthatok egy másikat, mikor mérlegelem a zöldség-gyümölcsöm vagy rám szólnak a pénztárnál ? Levenni nem lehet, mert leszakítja a zacskót. Kidobálni sajnálnám.
2020. okt. 25. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Tedd rá nem szólnak én is így csinálom.
2020. okt. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Simán rátenném.
2020. okt. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Alapból a gyümire ragaszd a matricát, ne a zacskóra.
2020. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3, és akkor a pénztáros minden zacskóba belenyúl és lecsipogtatja azt a szemet, amleyikre a matricát teszem ? Nem tudom, hogy működik a dolog, a tapasztalatok mindenképp érdekelnek.
2020. okt. 25. 02:41
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én textilzsákot használok.
2020. okt. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

4, nem kell belenyúlni a zacskóba, ugyanúgy körbeforgatja, a zacsin keresztül le tudja csippantani. Jó, szőlőnél mondjuk nem tudod arra ragasztani nagyon, de az egy-két kivételt leszámítva matricátlan marad a zacsid.


De láttam már olyat is, hogy valaki egy külön zacsira/papírra/akármire ragasztotta fel az összes cetlit, és azt nyújtotta át a pénztárosnak, hogy arról csipogja le.


Egyébként nagyon sok boltban már címkézni se kell, mert mérnek a pénztárnál. Az is egy alternatíva, hogy zöldséget ilyen helyen veszel.

2020. okt. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Van többször használható zöldséges zsákom, abba vásárolok, nem nejlon zacskóba.
2020. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Én az alkaromra ragasztom őket 😆


A gyümölcsöt meg nem teszem külön-külön zacsiba.


Textil szatyorral vagy kosárral vásárolok.

2020. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!