Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Loptatok már boltbol?

Loptatok már boltbol?

Figyelt kérdés

Becsipogott? Nem buktatok le?

Mit lehet tenni hogy ne csipogjon be?

(Mielőtt bárki félreértené, eszembe sincs lopni, de egyik ismerősöm a minap mondta hogy a tesója ellopott egy nyalokat ami hülyeség volt és nem csipogott be)

De hogy lehet ez? Mi az amitől nem csipog???



2020. nov. 2. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem. És egy nyalóka miatt nem hiszem hogy megérte volna neki az a szégyen érzet, amit átélt volna ha lebukik.
2020. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen, egyszer, bár nem szándékosan. Babakocsival voltunk a rossmannban (22 éve, nem mostanában), és két csomag pelenka volt a férjem hóna alatt, egyet a babakocsira tettünk.

Baromi lassú volt a sor, engem a kocsival kiengedtek, és ott volt a pelus :(

2020. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De hogy nem csipogott be? Elég szomorú hogy a biztonsági rendszerek annyira nem megfeleloek
2020. nov. 2. 18:51
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak az csipog szerintem, amiben van valami spéci védelem. Egy nyalókában biztos nincs.
2020. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Donald rágót. Később pár magnókazetta is volt.
2020. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy-két csokit. De akkor még nem volt ilyen becsipogós rendszer mindenhol.
2020. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy zacskó "szedd magad" fánkot véletlenül. Rá volt akasztva a bevásárlókocsira és kitoltuk mert elfelejtettük. Nincs mi becsipogjon benne, ennyi erővel a bevásárlókocsi meg te is folyton csipognál. A zacsi nem csipog, a fánk ha csipogna nem enném meg :D
2020. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
a biztonsági kapu a mágneses tér érzékelésétól csipog. többféle formája van annak a tárgynak ami miatt bejelez a rendszer. vannak kisebb és nagyobb fajtái. egy nyalóka nem az a kategória amit árúvédelemmel látnának el, ezért nem jelzett. nagyon könnyű kijátszani egyébként a rendszert.
2020. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem csipog be minden, csak amin van áruvédelmi cucc. Ez lehet egy matrica (pl csokikra), ehy műanyag cucc (jellemzően a ruhákon), de bizonyos termékek csomagolásába bele van építve (pl nagy táblás csokik). Egy nyalókán szerintem nincs ilyen. Ezeket a kassza hatástalanítja, amikor lehúzod a vonalkódot, ezért nem csipog, ha szabályosan kifizeted (általában - néha így is be tud, például ha a kézi szkenner olvassa be). Ha nem hatástalanítja a kassza és átmegy a védelmi kapun, akkor csipog. Befelé is pont azért van kapu, hogy ha máshol vett, nem hatástalanított termék van nálad, az már a bejáratnál kiderül, nem fognak alaptalanul vádolni, meg persze ha valaki a bejáraton át lopna, lebukik.
2020. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan semmit. A Tescoban volt már olyan az önkiszolgáló kasszánál, hogy a 20 db instant élesztő lehúzogatása közben belezavarodtam és végül 1-gyel kevesebbet húztam le (mármint én lehúztam, csak a vonalkódolvasó nem olvasta be, és nem vettem észre a hibát). Akkoriban még nem tudtam, hogy hogyan lehet 20 db-ot egyben beadni a gépnek, vagy még nem is lehetett talán. Egyszer olyan is volt, hogy a bevásárlókocsiban maradt valami kicsi dolog, pl. egy vaníliás cukor. Gyakran hagynak az emberek papírszemetet a kocsiban, aközé bújt. Olyan is volt már, hogy a kezemben maradt valami, és olyan is, hogy fizetés közben vettem észre, hogy a kezemben van valami, de azt még le tudta húzni a pénztáros pluszban. Gyerekként emlékszem, hogy anyu volt, hogy visszament ilyen miatt, vagy a kisboltban szólt, hogy a múltkor nem ütöttek be egy tejfölt stb. és utólag kifizette.
2020. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!