Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik bolthálózatnál intézite...

Melyik bolthálózatnál intézitek általában a mindennapi élelmiszervásárlást és miert?

Figyelt kérdés
Ha nem mindig csak ugyanoda jársz (márpedig gondolom, hogy a legtöbbeknél ez a helyzet), akkor azt jelöld meg, ahová a legszívesebben/legtöbbet mész. A kérdés tekintetében nem az "egy hónapban egyszer elmegyünk a Tescóba nagybevásárlásra" kategóriára gondolok, hanem a mindennapi élelmiszervásárlásra. Ha lehet, indoklást is írjátok.

2021. febr. 4. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Aldi
Auchan
CBA
Coop
Lidl
Penny Market
Privát
Spar (Interspar)
Tesco
a felsoroltak közül egyik sem
39 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Aldi,Lidl.
2021. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Spar. Tiszta, finomak a saját termékek is.
2021. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lidl elsősorban, de emellett rendszeresen szoktam járni az Aldiba, Sparba. Időnként Tesco, Auchan, Penny, ahova viszont soha nem megyek az a coop és a cba.
2021. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Coop, mert itt csak az van, meg egy helyi kisboltba járok még.
2021. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is coop, mert az van csak a közelben, a másik közeli megszűnt, az real volt. Van még egy jó másfél km-re, de oda nem járok. Nem is olcsóbb annyival, hogy megérje. Azt nem tudom melyik hálozathoz tartozik.
2021. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Aldi, mert utba esik, nem kell sokat kovalyogni, hogy megtalaljak valamit, gyors a kiszolgalas is.

Ha drogeriarol van szo, akkor Eco family, regen Euro family volt.

Nehanapjan Prima, ez kozelebb van, de dragabb.

Ha valami az Aldiban esetleg nincs, akkor atugrok a Tescoba, az sincs messze, de utalom az elrendezeset es draga is. En a celtudatos vasarlas hive vagyok, nem nezelodok orakig nő letemre se.

2021. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltak korlátozások, addig Lidl. Pékcuccait, sajtjait nagyon szeretjük meg, meg úgy általában megvagyunk elégedve a termékeivel. Most, hogy 7kor zár minden, a munkahelyem melletti Sparban tudok vásárolni.
2021. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nincs autónk, amivel nagyobb mennyiséget tudnánk szállítani, így naponta járok vásárolni. Rengetegféle helyre, mert szinte mindenhol van valami, ami csak ott kapható, vagy csak ott jó.

- A legtöbbet a Sparba járok, mert az van hozzánk közel.

- De egy másik, messzebb lévő Sparba is szoktam menni, mert ott van olyasmi, ami itt nincs.

- Alapvetően a Lidl-t és a Tescot kedvelem a legjobban, oda is járok heti 1-2 alkalommal, de ezek nekem messze vannak, nehéz a közlekedés.

- Nagyon ritkán a Pennybe is megyek, de ez nem jellemző.

- CBA, Auchan, Aldi nincs nálunk.

- Coopba nem járok, mert baromi drága, a választék pedig nulla.

- Ha csak nassolni, inni szeretnénk, akkor leugrunk a kisboltba.

2021. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Eszem ágában nincs minden egyes nap vásárolgatni, csak hetente egyszer megyek. Lidl, Aldi, Tesco nagyjából egyenlő arányban, heti akcióktól függően (egyik sem esik útba, hiába lakom frekventált helyen, de a termékeikért megéri messzire vándorolni - ha beleszakadok a cipekedésbe, hát beleszakadok), Penny és Spar alkalmanként, Auchan évente egyszer-kétszer, a többibe be nem teszem a lábamat. A közelemben csak CBA, Manna és két lepukkant Spar van, ezeket messzire kerülöm.
2021. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
aldi mert jók az árak a minőség is és ott a legfinomabb a pékáru
2021. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!