Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan rangsorolnád ezeket a...

Hogyan rangsorolnád ezeket a magyarországi üzletláncokat, és miért úgy, ahogy? (szempontok)

Figyelt kérdés
Aldi, Auchan, Coop, Lidl, Penny Market, Spar, Tesco
2021. febr. 16. 20:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

1. Auchan

2. Spar - Interspar

3. Tesco - Lidl

4. Coop - Aldi

5. Penny Market

2021. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
16%
Miért kell?
2021. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

1. Lidl.


2. Tesco.


3. Aldi.


4. Spar.


5. Penny.


6. Auchan.


7. Coop.

2021. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
92%

1. Lidl

2. Aldi

3. Auchan

4. Spar

5. Tesco

6. Coop

7. Penny

2021. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

Én a kis boltokat jobba szeretem,

1.Coop

2.Penny

3.Aldi

4.Auchan

5.Tesco

6.Lidl

7.Spar

2021. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Én mindig oda megyek, ami épp a legközelebb van hozzám és ahol jó akciók vannak.

1. Spar. Ide járok a legtöbbször, mert ez van a lakóhelyemhez legközelebb. Azért szeretem, mert mindig szép friss a húsárú, felvágott, sajtok. Illetve a Supershop programmal sokat lehet spórolni és ha összegyűlik elég pont akkor le lehet vásárolni, én gyakran le szoktam vásárolni. Ellenben a zöldségekkel és gyümölcsökkel szokott probléma lenni.

2.Lidl. A lidl-t azért szeretem, mert mindig friss és finom a zöldség, gyümölcs áru. Nagyon sokféle termék van mindenből, igazi különlegességek is. Tetszik, hogy szokta lenni tematikus hetek, mikor egy adott ország, nemzetség ételeit lehet megvenni, gyakran szoktam ilyenkor vásárolni. Illetve ami plusz pont az a kimérős magok részlege. Szerintem erre több boltnak is nagyobb hangúlyt kéne fektetnie, mert például magokból nem mindig akar az ember egész zacskós kiszerelést vásárolni. Viszont ami hátrány, hogy nincs csemegepult. Megveszem persze az előre csomagolt felvágottat is, de a csemegepultból azért jobb minden.

3. Tesco-Auchan. Ez a kettő kb egy helyen áll nálam. Ami a bajom velük, hogy nem annyira törekednek a minőségre. Például gyakran van kosz, por, szétdobált, félig megevett áru. Viszont ami nagy előnyük, hogy itt aztán tényleg mindent lehet kapni. A Tescos ruhák nagyon szuperek, az Auchan ebben még azért fejlődhetne.

4.Coop. A Coop is közel van a lakóhelyemhez, mégis ritkábban járok. Ami nagyon jó, hogy árulnak fornettit, amit mi imádunk. Viszont a zöldség-gyümölcs kínálat iszonyú gáz, és mindenből kicsi a választék. Van csemegepult, de nem túl igényes.

5.Penny Market. Amit szeretek benne, hogy olcsó és a pékáru részlegük kifejezetten finom. De ami a probléma, hogy nem túl minőségi termékeket lehet ott kapni, és mindig tele vannak pakolva a sorok áruval, alig lehet elférni a bevásárlókocsival.

6.Aldi. Azért került az Aldi a végére, mert ide járok a legkevesebbszer. Nem esik útba, és nem szoktak olyan hűde nagy szám akciók lenni. Viszont amúgy itt is nagy a választék mindenből.

2021. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Aldi, Lidl, Tesco, Auchan, a többi minősíthetetlen. Aldi, Lidl lenne a kedvencem, de covid óta csak házhozszállítással vásárolok, így csak a Tescoból rendelek. Az Auchan annyiszor átvert a rendelésekkel, hogy onnan többet nem... Az itteni Spár, Interspár, Coop, Cba, Penny pedig minősíthetetlen. Retkes, koszos, bunkó személyzettel, a Spárban annyiszor vágtak át, hogy többet nem megyek.
2021. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Auchan,Tesco,Spar,Aldi,Lidl,Penny,Coop igazából ez egy nehéz kérdés de ha az van hogy bármelyikbe mehetek akkor így.
2021. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
26%
Mindegyik irritál.
2021. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, Penny, Spar, Auchan, Tesco Aldi, Coop.
2021. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!