Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Falun 300fore élelmiszer...

Falun 300fore élelmiszer boltot nyitnek viszont videken ez csak ugy menne ha helyben megkapjak a dohanyt is, kulonben bemennek a varosba cigiert aztan aki bemegy az mar ott be is vasarol...boltvezetoim van. ??

Figyelt kérdés
kerdesem az lenne lehet e elelmiszer kisboltban elszeparaltan eladni dohany termeket is Mi kell hozza?

2021. febr. 26. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet. csak nemzeti trafikokban lehet árulni
2021. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet. Csak kültérről mehetsz be.
2021. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

4eve uzemelt a fauban kisbolt ok arultak cigarettat csak kulon penztargep kellett hozza aztan kulfoldre mentek a tulajok igy bezart az uzlet szoval mar akkor is trafikok voltak es engedelyuk is volt

Sajnos nem tudom megkerdezni oket

2021. febr. 26. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, nem lehet. De ettől függetlenül àtveheted a boltot. Lehet hetente, vagy két hetente elmennek màshovà cigit venni. De nálad lenne friss kenyér, és alap èlelmiszer, nem szaladgàlnànak mindenèrt a szomszèd vàrosba az emberek. Szerintem...
2021. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sok mindenkit ismerek onnan es sajnos minden csaladban dohanyzik valaki. Minden masnap mennek cigiert sajnos nem hetente kethetente az elozo bolt os csak azert ment mert volt cigi viszont a valasztek az nagyn keves volt nalam lenne minde kiveve ezek szerint a cigi.

De ahogy tudom mindenki jar be a varosba dohanyert es tenyleg nem csak hetente kenyerert meg kimennek a mozgo bolthoz mert nalunk mar olyan is van

2021. febr. 26. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak azért írtam, hogy hetente, mert mikor nàlunk bezàrtàk a trafikot 3 hónapra, én legalább egy heti cigit megvettem. De nyilván mindenki más.
2021. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dohányárut trafikban lehet csak forgalmazni. Ha tudsz nyitni trafikot (ez a körülményesebb), akkor működhet a dolog. Én láttam már olyan CBAt kisebb faluban, hogy benne volt a trafik. Tehát bementél a boltba és le volt választva egy rész a trafiknak, volt egy külön kis beugró fülke ajtóval, ott kellett bemenni. Tehát maga a trafik az olyan volt, mint egy rendesen kiépített, nagyobb bódé. Egy ablakon adták ki a cigit ott bent és az külön pénztárgépről ment.
2021. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak akkor árulhatsz cigit, ha lepapírozod a trafikot is. Nincs trafik, nincs cigi.
2021. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!