Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik boltokba lehet vegán...

Melyik boltokba lehet vegán vaníliafagylaltot venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ami nem nagyon drága.

2021. ápr. 13. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Vegan fagylalt? Talan valami gyumolcsos es ez altal vizes alapu ... de a vanilia szerintem tejszint es tojast is kell, hogy tartalmazzon (persze lehet, hogy tevedek).
2021. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Intersparban szerintem van: Alpro márkanéven.
2021. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Első, igen, tévedsz. Vannak már ilyen tej és tojás és minden pótlós kaják.


A Spart én is megpróbálnám. A Carte D'or cuccai vannak pl. a Tescoban is, az tuti, de azok nem vaníliásak.

2021. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Én csak Pécsen ettem, de életem legjobb fagyija volt. Egyáltalán nem kell a fagyiba tej.
2021. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

"Első, igen, tévedsz. Vannak már ilyen tej és tojás és minden pótlós kaják."


Ok, ertem ... "potlos" ... ahha!? ... fincsi lehet.

2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Azért hülyeség, amit írsz, mert nem kell bele tej, így nem kell pótolni sem.
2021. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Persze, hogy nem kell bele tej ... tejszinbol van, vagy a gyumolcsosok viz alapuak.


Na de hat azert alljon mar meg a menet! A jominosegu fozott fagylalt nem tud elkeszulni tejszin es tojas nelkul ... a silany potlos utanzatokat meg ne nevezzuk minosegi fagylaltnak! Hekas!


Ertem en, hogy gluten es minden mentes, raadasul vegan es meg paleo is ... de nem mindenki hulye!? :)))

2021. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Én sem eszem ilyet, de van, aki mondjuk allergiás. Most akkor inkább ne egyen semmit, mert neked nem tetszik? Ne legyél már tapló, könyörgöm.

Egy ismerősöm napokig fetreng a fájdalomtól, ha tejes cuccot eszik. Lehet itt tenni az eszedet, hogy "UGGGGH, finom lehet", de neki nincs más választása. Vagy ő ne akarjon soha nassolni? Rendi vagy.

2021. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

#8

Ezek csak az állag miatt kellenek, nem az íz miatt. Honnan tudod, hogy más, növényi alapanyagból nem lehet ugyanazt a hatást elérni? Ettél is már jó minőségű vegán fagyit?

2021. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!