Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » DUNAPANDA boltban sokan...

DUNAPANDA boltban sokan szoktak lenni átlagosan?

Figyelt kérdés
Budapest.

2021. máj. 31. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi számít soknak, mire gondolsz? Eddig mindig elfértünk. :) Legfeljebb a pénztárnál várunk pár percet. Nem vészes.
2021. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.köszönöm :D

hát olyan lidl-ös tömeg nekem már sok és amit a lidlben látok néha hát volt hogy inkább átmentem egy másik boltba ahol kevesebben vannak mert már pánikoltam. Sosem voltam ebben a boltban. És nem igazán ismerem az ottani járásokat sem azt hogy miféle élelmiszereket árulnak csak egy barátom ajánlotta hogy itt lehet elvileg ázsiai kajákat kapni? :)

2021. máj. 31. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a Lidl a legkihaltabb szóval nem tudom mire gondolsz. :D
2021. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted az ázsia kaját, akkor maga a "paradicsom". :) Van minden féle alapanyag, ami szem-szájnak ingere. Olyan tömeg, mint a Lidl-ben nincs, viszont a zsúfolt polcok között sokkal kisebb a hely. (úgy értem, ha megállok pl. a chilli szószok előtt válogatni - mert van ezer féle különböző kiszerelésben - és valaki el akar menni a hátam mögött, össze kell húznom magam, pedig nem vagyok egy nagy darab az 50 kilómmal:) A lényeg, hagyj magadnak időt a vásárlásra, nézz körül, olvassgass - én a mai napig találok valami újat, ismeretlent, kipróbálni valót.
2021. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.Persze ez attól is függ hol van a lidl de az itteniben konkrétan néha elférni se lehet a sorok között.:)

4.Köszönöm! én főleg ilyen ramen tésztalevesekre vagyok kíváncsi, csípős levesek, édességek snackek stb. mochi pl.pocky és társaik. képeken láttam azért leves féléket meg édesség sorokat is.bár jó nagy boltnak tűnik ez nem?

2021. máj. 31. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, viszonylag nagy és zsúfolt - ezért mondtam, hogy ne 10 percesre tervezd a bevásárlást :)
2021. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.okés köszi :D
2021. máj. 31. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A zacskós levesekből rengeteg van, egy külön sor, középen feltornyozva a dobozok utánpótlásnak. Az országban még csak itt láttam ezt a márkát:


[link]


ami egyszerűen zseniális. Jó drága (azt hiszem 1200 egy nagy zacskó), de több díjat is nyert világszerte és rengeteg zacskós ramen értékelő oldalon a legjobbak között van.


Viszont vizsgáld meg a csomagolást, itthon utólag (hónapokkal később) vettem észre, hogy középen a forrasztás elengedett és a lyuk miatt megavasodott a tészta két csomagnál. Csak átlagos mértékben pakolásztam ide-oda, ilyen még más termékkel sosem történt.


Az édességkínálat olyan kínais, ne a valóban édes dolgokból várj óriási választékot, cserébe van vákuumfóliázott csirkelábsnack meg tamarindcukorka minden mennyiségben.

2021. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!