Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Magyarországon melyik üzletből...

Magyarországon melyik üzletből lehet külföldre rendelni ételeket, italokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kanadában élek és ide szeretnék rendelni magunknak ételeket, italokat.

Honnan tudnám ezeket megrendelni?

Plusz ha van olyan gyógyszertár ahonnan tudok gyógyszert is.



2021. jún. 29. 02:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszert biztosan nem rendelhetsz sehonnan így, annak igen szigorú szabályai vannak. Plusz értelmetlen is, mert minden kapható mindenütt.

Élelmiszert se hiszem, max nem romlandót, de kb mindenütt van magyar bolt külföldön, próbálj meg onnan rendelni.

2021. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Itt nincs olyan gyógyszer amire szükségem lenne (pl. Béress csepp)

Sőt semmilyen gyógyszer nincs itt amilyen magyarországon van.

Tudom hogy van itt magyar bolt, de nem sok magyar termékkel.

Nem sokat segítettél ezzel 😶

2021. jún. 29. 06:53
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt semmilyen gyógyszer nincs itt amilyen magyarországon van."


Egészen biztosan mindennek meg van a megfelelője, max más a márkanév. A Béres csepp meg innen rendelheto: [link]



Üzlet nem fog neked Kanadaba postazni, mert kb agyvérzést kapnál az postaköltségtől. Ismerőst kérj meg max. Vagy besétálsz abba a magyar boltba és elrebegned, hogy neked x termékre lenne szükséged, tudnának e neked rendelni.

2021. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdemben nem tudok segíteni,de az tényleg jó ötlet,hogy itthoni rokont ,barátot megkérsz,hogy vásároljon be neked,elküldi,te pedig neki utalod át a pénzt.

Vagy az ottani magyar boltot kérdezed meg rendel e neked?

Mikre lenne szükséged,megkérdezhetem?

2021. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Kanadába nem szállítanak gyógyszert


Viszont Pl Magyarországról Németországba simán szállítanak Pl vény nélküli vitaminokat ,készitményeket igaz 15 euró szállítási díj.

2021. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hármas nagyon köszönöm a linket 🤗

Sajnos nincs senkim aki tudna küldeni, ismerősöm hozatott nekünk béress cseppet egyszer, de már ismerősöm se nagyon akar hozatni mivel elküld annyi pénzt hogy még maradjon az illetőnek, de akkor is kevesebb mindent küld.

Nincs olyan közel hozzám a magyar boltok így ritkán tudok elmenni vagy ha el is megyek akkor legtöbbször még túró rudi sincs, mert kifosszák.

2021. jún. 29. 17:07
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb amikor mész, kérdezd meg, hogy lehet e előrendelni, van e házhozszállítás, postáznak e, rendelhetnél e x dolgot. Nem Magyarorszagon élek én se, de itt több magyar bolt is van és mind valaki kiszállítást is. Mondjuk én épp megvagyok magyar cuccok nélkül, egyedül a pirospaprika az, amit nem tudok helyettesíteni, azt küld anyám.
2021. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

"Sőt semmilyen gyógyszer nincs itt amilyen magyarországon van."


Te ijesztően hülye vagy. Attól még, hogy más márkanév alatt megy, a hatóanyagok világszerte ugyanazok. Csak mondjuk fizetni kéne a biztosítást, hogy el tudj menni orvoshoz és ő tudja mire van szükséged. Se Magyarországon, se külföldön ne akarj okosabb lenni a szakembernél.


A Béres cseppnek több tucatnyi helyi megfelelőjét találod az étrendkiegészítők között 'herbal bitters', 'digestive bitters' és hasonló neveken. De megnyugtathatlak, beltartalmában alig különbözik bármelyik olcsó multivitamintól. Attól még, hogy tinktúra formában teszik az üvegbe, a lényeg nem változik.


"Nincs olyan közel hozzám a magyar boltok így ritkán tudok elmenni vagy ha el is megyek akkor legtöbbször még túró rudi sincs, mert kifosszák."


Postáról hallottál már? Tudod, ugyanarról amire az itteni idegeneket akarod kérni.


Nyilván Toronto és környéke van a legjobban ellátva, ott a So Hungary, Londonban a Hungary Butcher, de még Calgaryban és Edmontonban is van magyar bolt. Ha Vancouverben vagy, akkor szarul jártál, mert ott bezárt pár éve az egyetlen. Az USA-beli nagyoktól is lehet rendelni, mint a Bende vagy az Otto's.

2021. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Kedves 8as! Szerinted nem járunk orvoshoz és nem próbáltam ki majdnem mindent? 4 éve vagyok itt, szerintem többet tudok mint te agyilag rokkant!

Egyedül a béress cseppet issza meg a gyerekem és csak attól van étvágya!

És be megyek a postára mit mondok adjatok már magyar terméket? Te tényleg ennyire hülye vagy? Olvasd el mégegyszer amit kiírtam!

Nem másokat kérek meg hogy küldjenek, sőt nem is bíznék senkiben ;)

Nem is értem minek írtál ide? Ha rosszul keltél nem itt kell kiélned az idegedet!

2021. jún. 30. 02:41
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Azt írod nem is bíznál senkiben. Pedig fel akartam ajánlani,hogy elpostázom neked amire szükséged lenne. És szigorúan csak a termékek árát és posta költséget kellene fizetned. Én meghalnék magyar termékek nélkül,igazi hazafi vagyok. De sajnos így nem tudok segíteni.
2021. jún. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!