Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Magyarországon szokás az a...

Magyarországon szokás az a nagyobb boltokban, hogy például a zöldségekre időközönként vizet permeteznek, hogy tovább maradjon friss?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legnagyobb magyarországi üzletben dolgoztam a zöldségosztályon is, sosem csináltunk még csak hasonlót sem. Kitettük, ami pedig már nem volt szép vagy közeledett a szav. idő vége, az ment leértékelésre. Ezek jellemzően 1, maximum 2-3 napot vannak a klimatizált boltban, szóval értelmetlen locsolni.
2021. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Itt kint az USA-ban vannak helyek, ahol permetezik a zöldségeket vízzel, így szép zöldek maradnak. Ezért kérdeztem.
2021. aug. 3. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem az nem sima víz...
2021. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mondjuk ezt elég nagy pazarlásnak érzem. Vízből amúgy is hiány van sok helyen, ráadásul attól nem lesz finomabb, ha mondjuk szebb is marad. Ha meg nem csak sima víz, az még drágít is a dolgon.
2021. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Hollandiában élek, nálunk is permetezik. Nagyon finom szemű, hűtött vízpára. Frissek maradnak a gyümölcsök és a zöldségek
2021. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az itteni zöldségest láttam már, hogy egy kézi spricnivel permetezi a kitett árút amikor nagy meleg van és odasüt a nap.

Szerintem nincs ebben semmi rossz, így nem fonnyad meg a napon.

2021. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Egyik üzletben csinálták egy ideig, de elég haamr csödbement. Ugyanis az így "frissen tartott" zöldségek rekordidö alatt elrohadnak, ha ilyet veszel, és beteszed a hütöbe, másnap már ki kell dobni, mert megromlott.
2021. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, melyik üzlet? Nevet kérnék. Ha erre az a válaszod, hogy nem akarod mert valami kamu ürügy (beperelnek, nem reklámozod, stb.) akkor kinevetlek.
2021. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt kint ez működik, működő dolog. Valamit mégis jól csinálnak.
2021. aug. 3. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mindegy mekkora forgalmú üzletről van szó. Nálunk ahol csináljak, ott nagy a pörgés és kb folyamatos árufeltöltés van. Illetve ahogy írtam nagyon finom szemű a vízpára, amit hasznalnak
2021. aug. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!