Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A felháborodást jogosnak...

A felháborodást jogosnak tartanátok, vagy lexarnátok?

Figyelt kérdés

Volt egy pékség üzlet most hajnalban. Nyitás csak 1 óra múlva lett volna de nyitva volt az ajtó és noha azzal a szándékkal mentem oda, hogy előlegezzen meg egy szendvicset nekem persze kifizetve, de ami jött.. Nah az meglepett.


Épp csak köszöntem, szokásomhoz híven minimálisan meghaholtam és a köszönés végét sem várta meg, de már mondta "jaj menjen innen, hagyon engem, sietek, nem érek rá" és konkrét elhajtott a pecsába.

Mondom neki, "hát nem azért, de minden vendégével ilyen bunkó? Egy köszönést talán mindenki megérdemel" de egyszerüen ignorált.


Annyira felháborított, hogy válaszotok függvényében lehúzom a Googlen a pékséget ha egyetértetek velem.


Köszönöm válaszotok.



2021. aug. 27. 06:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha láttad hogy nincs még nyitva minek mentél be? Persze hogy siet mikor elő kell készíteni mindent. Egy rohadt szendvicsért lehúznád az egész üzletet mikor magad is képes lennél megcsinálni. Mekkora szánalmas vagy haver :D
2021. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Tuskó vagy.
2021. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 mantis religiosa ***** válasza:
87%
Ne ítélj elsőre, mindenkinek lehet rossz napja. Tégy még egy próbát, aztán dönts!
2021. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Hulye vagy.

Egyreszt mert nyitas elott baszakodsz

Masteszt mert szt hiszed barkit is erdekel ha lehuzod a googleban a helyet

Meg akkor is ha annyiban igazad van hogy koszonhetett volna “jo reggelt meg zarva vagyunk”

2021. aug. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
89%
lol, rád kellett volna hívni a rendőrt, csak szegény csajnak nem volt ideje rá
2021. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
3, milyen rossz nap? Egy órával nyitás előtt ott b.szakodott a kérdező.
2021. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mantis religiosa ***** válasza:
81%
Mivel nem köszönt vissza az eladó és még kiflit sem kapott, éhesen ment dolgozni, biztos rossz napja van. De ne ez alapján mondjon véleményt az üzletről.
2021. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
F..nak mész be nyitás előtt. Nem is voltál vendég, nem étterem az, max vevő lettél volna, de még az se, mert nem voltak nyitva. Téged kellene lehúzni.
2021. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolj bele, ha még 20 ilyen kedves vendég nyitás előtt ott áll az ajtóba. Neki nyitásig van dolga. Az ajtó meg valószínű azért volt nyitva, hogy kapjon levegőt ebbe a melegben. Tudod, te hány fok van ott ilyenkor?

Ha az ajtó zárva lett volna, akkor mi lett volna?

2021. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ezt te bsztad el.

1 órával nyitás előtt? Mert még ha perc lett volna nyitásig…


A vonat is egy órával hamarabb induljon el veled, mert te 1 órával előtte az állomásra értél?

2021. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!