Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Pennyben miért bunkó,...

A Pennyben miért bunkó, faragatlan a pénztárosok többsége? Ott ez felvételi követelmény?

Figyelt kérdés

Állok a sorban és megdöbbenek hogyan beszélnek a vevők többségével. És a normális vevőkről beszélek.

Nekem is beszóltak már pl. mert 4 karton sört veszek és miért nem pakolom ki az összeset a szallagra mi van ha mellette valamit kilopok, meg miért mondom meg hogy hány db zsemle van a zacskóban, majd ő megszámolja...



2021. okt. 8. 21:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Mert az a kiskereskedelmi láncok (majdnem) legalja. ( A legalja a CBA.) Az ott dolgozók pont olyanok mint maga az üzletlánc.
2021. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Aldiban is ugyanez... néha ok nélkül kell rosszul éreznem magam. Amilyen pofákat tudnak vágni. Kedvencem amikor úgy szorja és olyan tempóban a plexi mellett lévő kis réshez az árut, hogy szinte szerencse kell, hogy elkapjam.
2021. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
28%
Megkeseredett nyugdijasok vagy kiégett volt egyetemisták a legtöbbje.
2021. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
67%
Mert idegesíti őket minden és mindenki.Sok a bunkó vevő meg kamera is figyeli őket.
2021. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

mégegyszer:

normális vevőkkel bunkóznak, szólogatnak be nekik. (ha bunkó lenne a vevő még egyet is értenék vele, hogy beszólnak neki)

2021. okt. 8. 21:26
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk normálisak.
2021. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk talán kinyithatnád a pici szádat és szólhatnál egy felettesének vagy jelezhetnéd a Penny hivatalos csatornáinak egyikén az eseteket és akkor talán történne valami pozitív változás . Nálunk is volt a Lidl-ben egy kis bunkó csajszi aki azzal szívatta a jónépet hogy ha 10 Ft járt volna vissza akkor direkt 5 forintot adott vissza és ha szólni mertél neki akkor még Te voltál a hülye hogy ilyen miatt szólsz . Na aztán bedobtam az unalmast a többedik eset után és hangosan kértem az üzletvezetőt akinek szintén hangosan mondtam el a problémát. Hiába volt kicsi probléma az ilyen bunkókat nyíltan kell megszégyeníteni mindenki előtt mert csak abból tanulnak . Csajszika onnantól kezdve figyelve lett és a probléma azóta se tért vissza .
2021. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg minden karton sört fel kell tenni a szalagra, mert nekik mindet le kell húzni (figyelik öket, ha nem így csinálják, akkor büntetést kapnak), ugyanígy a zsömlékkel is, nekik meg kell számolni. Szóval nem veled akarnak kiszúrni, csak stressz alatt állnak, emiatt nincs idejük semmire.

El sem tudod egyébként képzelni, hányan akarnak csalni ezt-azt ellopni, egy zsömlével kevesebbet mondanak, mert akkor hátha nem kell egyet kifizetni, stb.

A másik meg, megvan nekik szabva, hogy percenként hány darab a´rut kell lehúzni, azért sietnek vele, nem szórakozásból.

2021. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
kérlek szépen, kinyitottam a pici számat, de az üzletvezető is olyan stílusban oktatott ki, hogy az agyam elszállt, a központi ügyfélszolgálatról meg kaptam egy sablon levelet hogy náluk minden rendben és minden a vevők érdekében van
2021. okt. 8. 21:45
 10/37 A kérdező kommentje:

"El sem tudod egyébként képzelni, hányan akarnak csalni ezt-azt ellopni, egy zsömlével kevesebbet mondanak, mert akkor hátha nem kell egyet kifizetni, stb."


El tudom képzelni. De valahogy a többi boltban megoldják ezt a problémát a normális, becsületes vevők szivatása és beszólogatás nélkül. A Pennynél meg nem.

2021. okt. 8. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!