Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Penny Market Kft. hogy...

A Penny Market Kft. hogy engedheti meg magának hogy ilyen tahókat alkalmazzon?

Figyelt kérdés

nem egyszeri tapasztalat, inkább rendszeres hogy a pénztárosok nagy része úgy viselkedik és úgy beszél a vevőkkel mintha ők lennének a földesúr a vevők meg néger rabszolgák. Nincs ott valami főnökség meg próbavásárló aki ezeket ellenőrzi és egy ilyen eset után mehetnének az utcára munkát keresni?

mintha valami rákosista hatóság lennének úgy utasítgatják a vevőket hogyan pakoljanak a szallagra, kinyittassák velük a táskájukat nem-e loptak el valamit!



2021. nov. 11. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Amelyik Spárba járok, ott ugyanez. Én írtam Google véleményt róluk.

De amúgy üzletvezetőt is oda lehet kéretni, ha olyan a szitu.

2021. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
gondolom már jáűrtak pórul... aztán az eladót cseszik le a tolvajok miatt.. Te hába állítod hogy nem lopsz , sok a sunyi ember.
2021. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
60%

Sajnos olyan kevés a dolgozó, pláne a képzett és gyakorlott, hogy inkább elnézik nekik.

Nincs ember. Mindenki diplomás étremiséjhy akar lenni, irodában ücsörögve.

2021. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként tudtommal a pénztáros nem kötelezhet arra, hogy megmutasd, mi van a táskádban. Ha erre megfelelő embert kér, és nem loptál el semmit, akkor mehet a panaszkönyv, súlyos esetben indíthatsz pert is rágalmazás címszó alatt.
2021. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A Penny azokat veszi fel, akik még a Sparban és a Tescoban sem feleltek meg. Hát így. Falusi CBA/Coop színvonal.
2021. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 scamdemic ***** válasza:
71%

„mintha valami rákosista hatóság lennének úgy utasítgatják a vevőket hogyan pakoljanak a szallagra, kinyittassák velük a táskájukat nem-e loptak el valamit!”


Ebből az írásból nekem az jön le, hogy te se vagy sokkal különb náluk. Így kellett volna:


Mintha valami rákosista hatóság lennének, úgy utasítgatják a vevőket, hogyan pakoljanak a szalagra, kinyittatják velük a táskájukat, nem loptak-e el valamit.

2021. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
grat nyelvtannáci, megfogtad a lényeget.
2021. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Én a Pennyben nem tapasztaltam még olyat, hogy megnézték volna a táskámat. Ha a bevásárló kocsiban vannak saját cuccok, pl. szatyor, akkor mondják, hogy emeljem meg, de ennyi. Bár a legtöbb pénztáros valóban nem túl kedves. Feltételezem azért, mert nem szeretik túlságosan a munkát, amit csinálnak.
2021. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Anyám két bottal közlekedik, de autót vezet, így vásárol be. A Penny van legközelebb, oda jár legtöbbször.

Tegnap is panaszolta és már nem először, hogy mind az eladók, mind a pénztárosok akkora tahók, hogy a mozgássértültekre sincsenek tekintettel.

Tegnapi példa: vett X terméket, a szembejövő eladótól meg merészelte kérdezni, mennyibe kerül, mert nem látta kiírva. Ahelyett, hogy elszaladt volna 5 méterre megnézni, inkább az alig menni tudó anyámat küldte vissza, hogy nézze meg.

Tényleg a Penny-s eladókra és pénztárosokra van a legtöbb panasz, én sem értem, miért.

Nyilván tisztelet a kivételnek.

2021. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Munkaerőhiány.

Elképesztő munkaerőhiány van mindenhol, minden szektorban, de Pest megyében olyan szinten, hogy ismerek vállalkozást, aminek azért kellett profilt módosítania, mert nem volt elég munkaerő.


Régen ezeket a tahókat kirúgták volna, most az üzletvezető nem mert ferde szemmel rájuk nézni, nehogy fölmondjanak.

2021. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!