Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl nyereményjátékában a...

A Lidl nyereményjátékában a napi nyertesek sorsolása függ attól a naptól, mikor töltöttük fel a kódot?

Figyelt kérdés
Pl ha én október 20.án töltöttem fel egy kódot, akkor november 3.án még nyerhetek, vagy csak aznap, mikor fel töltöttem?

2021. nov. 13. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem bunda az egész, amióta tart az akció, bár mondjuk előtte is a lidőlben vásároltam, azóta is napi 1 kuponom van, de még semmit nem nyertem. Szerintem megvannak a bennfentesek, anno én is dolgoztam boltban csomószor vittem ki pontokat, hogy pl ingyen utazzak buszon. Szóval szerintem így megy ez. Megvannak ott is a haverok mindenki.
2021. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem 20-i kuponnal 20-án nyerhetsz, ha nem nyersz indulsz a heti nyereményért, fődíjért.
2021. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Egy játéknap az aktuális nap 00:00:01 - 23:59:59 óra, perc, másodpercig tart. A nyerő időpontok kisorsolása a véletlenszerűség elvét lehetővé tevő számítógépes sorsoló program útján történik, oly módon, hogy a Játék minden egyes napján harminc véletlenszerűen kiválasztott időpont lesz a nyerő időpont. A sorsolás nem nyilvános, a Lebonyolító a sorsolásról jegyzőkönyvet vesz fel. A Napi Nyereményeket a Játékszabályzatnak mindenben megfelelő azon Játékosok nyerhetik meg, akik a Napi Nyereményekre az adott nyerő időpontban vagy az azutáni legkorábbi időpillanatban (óra, perc, másodperc) elsőként küldenek be érvényes Pályázatot SMS-ben vagy töltenek fel Kódot a korábban leírtak szerint. Amennyiben több Játékos másodpercre azonos időpontban küld be érvényes Pályázatot vagy tölt fel Kódot, Lebonyolító azt a Játékost tekinti nyertesnek, akinek Pályázatát a számítógépes szerver sorrendben elsőként dolgozza fel."
2021. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Mi következik ebből 3-as? Hogy y aki bennfentes és van dolgozó ismerőse a lidőlben, ehhez nem kell családtagnak lenni ki tud vinni egy stóc szelvényt. Tegnap vásároltam a lidőlben, mögöttem volt egy nő, akinél millió 1 azonnali nyereményes kupon volt. Egy rakat pékárut és üdítőt vett így. Nekem ne mondd, hogyha te egy átlagos vásárló vagy, hogy van nálad 10-20+ azonnali nyereményes kupon. Ráadásul a kasszás a kivett szövegkörnyezet alapján nagyon is jól ismerte ezt a vásárlót, mondhatni akár, hogy ismerőse lehetett.
2021. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

4, szerinted csak így lehet egy csomó szelvényt szerezni?


Elmondom a sokkal triviálisabbat: ez jópár ráérős embernek egy hobbi (általában a nyereményjátékozás) és ennél a Lidl-játéknál ez különösen igaz, mert nincs vásárlási minimum.


Egy csendesebb időpontban elmegy a rendes bevásárlására (amit ő akár naponta csinálhat) a boltba, aztán a szalagnál minden egyes termék után leteszi a szeparátort, így az 1db zsömléjéért is kap egy szelvényt, meg a 20 másik termékért is egyet-egyet, amit vett. Pont, hogy az ilyen vevőket ismerik meg az alkalmazottak, mert ők a leggyakoribb visszajárók.

2021. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Igen én is gondolkodtam ezen, csak azért kicsit meredek tudod, hogy egy zsemle egy blokk. Én ezt nem csinálnám meg is mondanám a vásárlónak, ha tetszik, ha nem. Volt olyan anno, hogy valaki 20 ezer apróval fizetett nálam elé söpörtem és azt mondtam nem veszem el. Ugyanis köteles rolnizni. Megfogtam odébb söpörtem, közben a sorom állt addig hisztizett, míg kihívtam a főnökömet, aki azonnal kérte a csoportvezetőt, hogy hozza a pénz mérleget. Így lett elvéve a 20 ezer apró. Természetesen honoráltam a vásárló jó indulatát, a nagyobb cimleteket szedtem ki a legkisebbek megmaradtak neki vihette el. Tudod, jó tett helyében...
2021. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy 5ös lássuk be azért, amit te leírsz nem feltétlenül életszerű, ezt nem sok embernél tudom elképzelni, így marad az általam említett bunda lehetősége.
2021. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

6-7 A kasszásoknak jóhogy azt nem parancsolják meg, hogy elégítsék ki a vevőt orálisan, ha kéri. Első-másodikra figyelmeztetést, harmadikra kirúgást kapnának, ha ilyet tennének.


Nyilván egy önkiszolgáló kassza nélküli boltban bunkóság ilyet csinálni, ha nagy a sor és a példám is eltúlzott, de bőven történik ilyesmi.


Reklámügynökségnél dolgoztam, ami ilyeneket szervezett. Az esetek 99%-ában nincs sorsjegy, hanem a blokkok adatait kell beküldeni, aminél ki van zárva a csalás lehetősége. Mármint az, hogy vásárlás nélkül kaphatsz kódot - mások boltban hagyott blokkjait összeguberálni, netán a komplett lépcsőházat megkérni, hogy gyűjtsék neked meg nem tilos.


Random átlagos (500 ezer/1m fődíjú, 1 hónapos) nyereményjátékokra néha 60-80 ezer beküldések érkeztek, a leggyakoribb beküldőktől fejenként akár 100 fölött is, ha valami olcsó és nem romlékony termékről volt szó.

2021. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes 8-as nekem jó pár ilyen esetem volt vásárlóval, amit megosztottam veletek 3 év alatt mégsem fenyegettek egyszer sem kirúgással. Senkinek se voltam hajlandó elvenni 20 ezer aprót, ahogy arra sem, hogy zsemléket egyesével húzzak le. Akinek nem tetszik, annak nem kell ilyen helyre mennie vásárolni. Ha meg véletlenül ilyen végett rúgtak volna ki, valószínűleg első körben megpakoltam volna a felettest otthon meg jót röhögtem volna rajta. Egy átlagos és normális vásárló, aki naponta jár boltba és pl 30 nap a játék ott legfeljebb 60 szelvényt tudnék elképzelhetőnek tartani, abban az esetben, ha pl egy ember kettőnek vásárol be. Ahol 300-400 beküldött kupon van ott én már gyanakodnék. Ennek a játéknak úgy lenne értelme, hogy egy vásárló egy kupon, ami sajnos így sem zárja ki, hogy a zsemléket külön pakolja, továbbá minden egyes vásárlás blokkját is meg kellene őrizni, így az ilyen szerencsétlenek szűrhetőek lennének. Kicsit életszerűtlen és számomra, mivel jómagam is panelban lakom meghökkentő lenne, hogy az egyik lakó bekopogna hozzám, hogy bocsi vásárolsz a lidőlben és nekem adod a kuponod? Ez bunkóság és mindamellett normálatlan viselkedés, sőt mitöbb egyenesen betegnek tartom.
2021. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy bunda az egész, egyedül ezek az azonnali non-food nyeremények az igazi. Én minden nap a Lidlbe járok a reggelimért, és mikor haza megyek is van amikor be ugrok kenyérért és szalálmiért, és a szüleim is vásárolnak ott, ezért kezdtem el játszani, de az a vicces, eddig 2 non-foodos kártyám volt, a több mint 30bol szinte mind kód. 😃 Egyébként az aprózásrol, a kishúgom aki 10 éves szokott így kasszához menni, csupa 5 forintosokbol össze gyűjt vagy 500ftot és vesz ezt azt. Viszont egyet értek, ha ezt egy felnőtt csinálná biztosan falra másznék. 🤣 Egyébként a Lidlnek ugye van ez a Lidl plus appja, azt is napi szinten használom, és mikor van jó ajándék termék, pl gumicukor vagy valamikor nyár elején, május végén, közepén volt a szotyi és tökmag egy adott összeg felett, mindig a szüleimmel megyünk vásárolni, és 3an külön fizetünk minimum az adott összegért és így 3 ingyen terméket viszünk haza. 😃 Szerintem nem egy rossz dolog ez, bár az egyesével behuzni pl a zsemlét, kissé túlzás. 😕
2021. nov. 13. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!