Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ukrán ketchupöt és mustárt...

Ukrán ketchupöt és mustárt lehet kapni valahol Magyarországon (és legfőképpen Budapesten)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban, Intersparban, random éjjel-nappalikban szokott lenni Chumak.
2021. nov. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan orosz mindkettő, de a CMAK, vagy Arbat, ahol nézz körül.
2021. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Milyen az ukrán kecsöp?
2021. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A fenti linken olvasható, hogy melyik ketchup nyert a csípősségi teszten. A Chumak nyert. Én Heinz párti vagyok, vagy Glóbusz.

2021. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm, aki az orosz-ukrán határnál lakik és már több alkalommal hozott nekem olyan ketcupöt, amilyet Magyarországon még sehol nem láttam. Sűrű állagú, nincs annyira felhigítva, mint a ketchupök többsége nálunk, és sokkal paradicsomosabb íze van. Tasakokban kaptam, nem dobozban, vagy üvegben. Érdemes megkóstolni. Idáig nálam is a Heinz volt az etalon, de szerintem ez még azon is túltesz. Nem tudom, hogy Chumak-e, vagy sem, (az cirill ábécé betűit nem ismerem), de meg fogom nézni.
2021. nov. 22. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Chumak lesz az.


Orosz csomagolás: [link]


EUs csomagolás: [link]


Nálam is hatalmas favorit, nem is tudtam, hogy orosz ketchup. Simán szétaláz egy Globust vagy Univert, de még nálam egy Heinzzel is felveszi a versenyt. Pedig aztán rólam minden el lehet mondani, csak azt nem, hogy kelet/orosz párti vagyok :)

2021. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Kérdező fotózd le, én Kárpátaljáról származom, megmondom milyen :)


Egyébként Chumak és Schedro kapható Magyarországon. BP Intersparban láttam. Régen volt Torchin is Tescoban (ha jól emlékszem), de azt már évek óta nem láttam.

2021. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megtaláltam! :)

[link]


[link]

2021. nov. 25. 10:20
 9/12 A kérdező kommentje:
A legjobb ketchup amit idáig kóstoltam
2021. nov. 25. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ne felejtsd el publikálni, ha netalántán beszerezhető forrást is találnál :D


A Chumak-os pozitív élményeimből kiindulva ezt is megszeretném kóstolni.

2021. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!