Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sparokban egyedül miért nincs...

Sparokban egyedül miért nincs mérleg a kasszákban? És miért nincs kiírva sehol sem a gyümölcs-zöldség pultnál ez?

Figyelt kérdés
Életemben először elmentem egy sparba, ahol vettem gyümölcsöt, zacskóba tettem, majd a pénztárnál jól lecsesztek hogy nem mértem le, rohanjak vissza vele lemérni. Mondtam hogy nem fogok rohangálni akkor inkább nem kérem.
2021. nov. 25. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez hasznos. Ha 1 kg-ot veszek, akkor annyit rakok bele. Amúgy nekem meg az nem tetszik, hogy máshol meg keresni kell a mérleget, mert vagy rossz, vagy napi 2x megváltoztatják a helyét.. És csak fizetésnél látom, hogy mennyit fizetek.
2021. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A legötbb Spárban a kasszánál van a mérleg. Illetve van a zöldségesnél is, de az csak tájékoztató jellegű a vásárlóknak.
2021. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
győri árkád sparba nincs mérleg pedig az egyik legnagyobb spar
2021. nov. 25. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A nagyobb Spar üzletekben van a zöldségosztályon mérleg, a kisebbekben még a kasszáknál mérnek. Ennek az az oka, hogy így nem kell tudni több tucat kódot fejből, vagy keresgetni a lapozóban, ergo gyorsabban lehet haladni, ami a nagyobb áruházaknál számít. A kicsiknél meg Marika néni tud várni annyit, míg lemérik neki azt a 6 szem almát amit vett.
2021. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
szerintem van mérleg, csak nem tudja ezt bekódolni ő
2021. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

azért, mert a pénztárosnak így gyorsabb lehúzni az árut, ha nem neki kell mérni, kósot beírni stb . szóval röviden: lusták


egyébként az egyetlen jó dolog ebben, hogy lehet saját csomagolóanyagba vásárolni, aminek így a súlyának az árát levonják

2021. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Nincs mérleg a spárban sajnos. Még a legócskabb coop boltban is van. Pékárut is magadnak kell le cimkézni.
2021. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!